wmaraci reklam

NASA neden canlı yayını kesti ? Anonymous Açıklaması

16 Mesajlar 2.235 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
NASA'nın uzaydan yaptığı canlı yayınlar sürekli UFO iddiaları ile gündeme geliyor. Fakat bu kez gündemde 1 değil, tam 6 UFO bulunmakta.Aslında benzer haberlere alıştık desek pek yanlış olmaz çünkü NASA, sıkça Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan canlı yayın yapmakta ve bu canlı yayınlarda meydana gelen enteresan olaylar bir türlü bitmek bilmiyor.

Durum böyle olunca da "UFO avcıları" canlı yayınları büyük dikkat ile takip eder oldular. Ve bu avcılar, yine enteresan bir görüntü yakalamayı başardılar. Söz konusu görüntüde 6 farklı cismin süzülerek geçtiği görülmekte. Yine bu görüntüden sonra her zaman olduğu gibi NASA yayını kısa süreli kesiyor.

Daha önceden NASA bu tarz ışık hüzmelerinin gezegenimizden gelen yansımalar sonucunda oluştuğunu açıklamıştı. Ancak altı tane "yansımanın" aynı anda, birbirlerini takip edercesine gözükmesi biraz enteresan. Fakat bu konuda farklı teoriler de mevcut. Zira yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, bu durum ilk kez yaşanmıyor. Daha önceden de, NASA benzer şekilde sebeplerden ötürü canlı yayını defalarca kesmişti.

İşte bu durum, insanları da ikiye ayırmakta. Kimileri gerçekten de ortada cevaplanmayı bekleyen bir şeyler olduğunu düşünse de bazı araştırmacılar, aslında tüm bu videoların ve canlı yayın kesilme durumunun bilinçli şekilde yapıldığını, ortada ise maddi olarak bir çıkar söz konusu olduğu savunmakta.

#Bonus Video
Hacker topluluğu Anonymous, NASA’nın Dünya dışı yaşam ve uzaylı varlığını açıklamak üzere olduğunu iddia etti. İşte o şok iddialar…

https://youtu.be/UitNW3ZJrsM
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Canlı yayınlar bilinçli kesiliyor, bunun nedeni Pentagon gibi kurumların uzay ajanslarına verdikleri gizli görevler. Bu ulusal görevleri açıklamaya yetkileri olmadığından bazı yayınları kesmek zorundalar. Aynı olaylar SpaceX yayınlarında da oluyor, oturup 5 dakika izlerseniz zaten durumu anlarsınız. Bu olayların uzaylıyla felan alakası yok. Saçma sapan kanser yayınlar yapıyorsunuz.
Karikaturname cetvel

kişi bu mesajı beğendi.

mjr2018 mjr2018 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 1 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
bu kanalın 2 sene önceki sahibi sizseniz tebrik ederim. forumda bu kanalı tanıtmıştınız(*** dada olabilir, bu kanalın ismini hatırlıyorum) ben tutmaz zannediyordum 13k olmuş :) demekki insan isteyince başarıyor.

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
"canlı" zannettiğiniz yayın kim bilir kaç dakika sonradan aktarılıyor, dolayısıyla halkın orada birşey görme şansı SIFIR...
dünya dışı yaşama gelince, açıklanmasına gerek var mı? koskoca kainat bizim için mi yaratıldı? :)
Karikaturname 62673

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

mjr2018 adlı üyeden alıntı

bu kanalın 2 sene önceki sahibi sizseniz tebrik ederim. forumda bu kanalı tanıtmıştınız(*** dada olabilir, bu kanalın ismini hatırlıyorum) ben tutmaz zannediyordum 13k olmuş :) demekki insan isteyince başarıyor.

ortagiz hocam ben daha cok webmaster işlerine bakıyorum.paylaşım, imleme vs.

• Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

darkknightt adlı üyeden alıntı

"canlı" zannettiğiniz yayın kim bilir kaç dakika sonradan aktarılıyor, dolayısıyla halkın orada birşey görme şansı SIFIR...
dünya dışı yaşama gelince, açıklanmasına gerek var mı? koskoca kainat bizim için mi yaratıldı? :)

kesinlikle ,tek bizim icin degil

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Bilimsel bir konuda konuşuyor iseniz yaratmak vs.. gibi kelimeleri kullanamazsınız
Bilimsel olarak kanıtlanmayan bir şeye var denemez yani amalarla fakatlarla keşkelerle bilim olmaz. Uzaylıların var olduğunu düşünüyor iseniz bu sadece bir düşünce hayaldir. Gerçek olsalar dahi var oldukları kanıtlanacak seviyeye gelmeden vardır diyemez kimse.

Bugün uzaylılar hakkında bir bilgiye sahip bilim insanları veya üst yetkililer varsa bunun açıklanmamasının tek sebebi dünyada bir kaos yaratmamaktır. 21.yy da her sey magazinsel bir hal almışken şak diye uzaylılar var denemez. Koskoca kurumun elbette insanlardan sakladığı şeyler olacak.

Ek olarak

Nasa hakkında aya hiç cıkılmadı yalanlarından dünya düz bizden saklanıyor yalanlarına kadar envai çeşit şey uyduruluyor. Bu tür zeka yoksunlarının yaydığı şeyleri teorilendirip cahil insanlar kandırılıyor. Biraz daha bilimsel içerikli yayinlarda bilimsel bir dil kullanmanizi tavsiye ederim.

1 hafta ayirip yerli ve yabanci kaynaklardan araştirma yapmadan video yayinlamayın. Gençleri zehirliyorsunuz
Karikaturname cetvel

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Ek olarak anonymous un cidden devletlerden gizli bir hacker yapılanması olduğunu mu düşünüyorsunuz :))) vah vah vah

• Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Bilimsel bir konuda konuşuyor iseniz yaratmak vs.. gibi kelimeleri kullanamazsınız
Bilimsel olarak kanıtlanmayan bir şeye var denemez yani amalarla fakatlarla keşkelerle bilim olmaz. Uzaylıların var olduğunu düşünüyor iseniz bu sadece bir düşünce hayaldir. Gerçek olsalar dahi var oldukları kanıtlanacak seviyeye gelmeden vardır diyemez kimse.

Bugün uzaylılar hakkında bir bilgiye sahip bilim insanları veya üst yetkililer varsa bunun açıklanmamasının tek sebebi dünyada bir kaos yaratmamaktır. 21.yy da her sey magazinsel bir hal almışken şak diye uzaylılar var denemez. Koskoca kurumun elbette insanlardan sakladığı şeyler olacak.

Ek olarak

Nasa hakkında aya hiç cıkılmadı yalanlarından dünya düz bizden saklanıyor yalanlarına kadar envai çeşit şey uyduruluyor. Bu tür zeka yoksunlarının yaydığı şeyleri teorilendirip cahil insanlar kandırılıyor. Biraz daha bilimsel içerikli yayinlarda bilimsel bir dil kullanmanizi tavsiye ederim.

1 hafta ayirip yerli ve yabanci kaynaklardan araştirma yapmadan video yayinlamayın. Gençleri zehirliyorsunuz

hocam iyi yazmissinda videoyu ben yapmadim ki.

ismail89 ismail89 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek berber
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Trump uzay ordusu kuralım demiş gibi bir haber duymuştum bir ara. Buna ön hazırlık olarak milletin aklını bulandırma girşimi olabilir bu hikaye. Amerika'nın her operasyonundan önce Hollywood bir akım başlatır ve dünyadaki insanları olacaklara hazırlar. Meşhur Rambo serisi böyle bir proje.

https://www.youtube.com/watch?v=kmCyUePGMrM

Bu şarkı da orduya katılımı teşvik etmek için çoktan beri piyasadan çekilmiş efsane olmuş bir grup sanatçıya piyasaya sürdürülmüştü. Ardındadki yıllarda birinci körfez savaşı başlamıştı
cetvel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al