wmaraci reklam

Neden .xyz uzantılı domain almamalısınız !!!

3 Mesajlar 1.995 Okunma
wmaraci reklam

rostistos rostistos www.pembeportakal.net Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 992
  • Beğeniler 423 / 303
  • Ticaret 41, (%100)
Neden .xyz uzantılı domain almamalısınız !!!

Bütün dostlara selamlar. Başıma gelen olaylardan sonra .xyz uzantılı domainlerden adeta soğudum. Geçen sene binbir hayallerle şevkle aldığım dört beş tana domainimi domain regleyen yabancı ana firma spam (onlara göre) yüzünden kapattı .. (özgün blog kelimesinde ilk ikide idi domain gitti , çin takvimi kelimesinde ilk üçteydi domain gitti, toplist kelimesinde ilk üçteydi diğer domain gitti ) .. Kaç ay açtırmaya uğraştım kimlere danıştım neler yaptım neler.. Ama içlerinden sadece bir tanesini zar zor kurtarabildim.

Xyz uzantılı domain alıp proje yapmak yatırım yapmak pişmanlıktır baştan söyleyim en ufak bir şikayette domain kapatılıyor.

Eğer proje yapacaksanız , firma yada iş için kullanacaksınız emeğiniz vede paranız boşa gitmesin.

Tatlı su kurnazları var nette :mad: seo kastıgınız domain yükselince hemen .xyz domaini şikayet ediyorlar bir puntunu bulup. Size göre sorun teşkil etmeyen bir grafik bile emin olun domain firmasında sorun olarak algılanabiliyor.

Benden nacizhane uyarması bedava veripte al abi yeni bi proje yap deseler .xyz uzantısına aman derim o domain sende kalsın sinirden delirip kanser olmaya niyetim yok..

Bu yazıyı webmaster ve seo kasan bu işten ekmek yiyen dostlarım için açtım , uyarımı dikkate almazsanız benim gibi emekleriniz çöpe döner.. .Xyz uzantılı domainlerimide şikayet eden mahluklara son sözüm şudur bu dünyanın ahiretide var ;) kul hakkı affedilmeyen tek şeydir Allah c.c katında.. Saygı ve dua ile.. iyi forumlar.

Bedava Parfüm Burada => https://bedavanumune.net/
wmaraci
reklam

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Uzantı ile alakalı bir durum yok gibi hocam? Çalıştığınız firmanın politikaları gereği başınıza gelmiş bu olay. Benim çok nadide xyz domainlerim var, hatta 1 adette .top domainli projelendirilmiş websitem var. O bile bazı kelimelerde sıralamada.

AliTasc1 AliTasc1 www.alitasci.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik&Editör&WP
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 583
  • Beğeniler 45 / 190
  • Ticaret 11, (%100)
Şuan da faaliyette olan sitelerimin uzantıları .xyz hocam. Üzücü bir olay olmuş geçmiş olsun ama domainden olduğunu sanmıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al