wmaraci reklam

Öğrenciye yardım Etmek İstiyorum

5 Mesajlar 955 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Hocalarım herkese merhabalar bu yıl nasipse üniversite sınavına gireceğim. Kısaca bi özet geçeceğim kendi hakkımda.

***Liseyi Erzurumda okumaktaydım arkadaş ortamım aşırı derece iyidi ve eve çok geç saatlerde gider babayla sürekli papaz olurdum. Saça sakala telefona herseye karışıyordu ( Tabi o zaman ne diyo bu adam diyordum At gözlüklerimi takmış aklımın dikine gidiyordum sonradan anlaşılıyor değerler bilindiği gibi ). Okulda dersler kötüydü kavga olayıydı felan ceza aldım ve 2. Dönem okula hiç gidesim gelmiyor sadece derslerde uyuyor tenefüste goygoy yapıyordum arkadaşlarla. Velhasılkelam yaz oldugunda ara biraz düzelmişti dershane bakmaya çıkmıştık ama fiyatlar uçuktu ankaradaki abimle görüştük böyle böyle diye , babam benden sonra görüşmüş abimle demiş ki " Bu çoçuğu al burdan buna ne yapsak yaranamıyoruz burda kalırsa hastaneden gelir alırsınız. "

Hikaye burada başlıyor Ertesi günü pılı pırtı topladım Ankaraya abimin yanına gittim. Ve o hafta içinde sınava hazırlıklar başladı 12. Sınıftım ve yetiştirmem gerekiyordu. Akıllandım aslında çok şeyin farkına vardım. Oturdum adam akıllı ders çalışıyordum telefon yok hiç olumsuzluk yok güzelce gitti olul başladı okulda çok şükür güzel şeyler yaptım kendi adıma çok yol katettim ve yolun son dönemecine geldik bakalım ne yapacağız. Hakkımızda hayırlısı diyorum. ***

Benim düşüncem şu şekilde elimde birsürü biraz kullanılmış veya hiç kullanılmamış 9-10-11-12 kitapları var soru bankası konu anlatımı yaprak test felan bunları sınavdan sonra bu yıl üniye hazırlanacak veya sınıfına uygun olan öğrencilere kavuşturmak istiyorum. Ama öyle her öğrenciye değilde tanıdığınız bildiğiniz varsa böyle durumu olmayan ama okumaya açık genç kardeşimiz veya yetim,öksüz kalmış kardeşlerime ulaştırmak istiyorum. Yoldan geçen çoçuga da verebilirim ama hiç değilse bir umut belki ufakta olsa bir hayrım olur diye düşünüyorum. kargolarını ben ödeyeceğim, ankara erzurum civarına elden verebilirim.

Tanıdığınız bildiğiniz varsa benimle iletişim kurabilir veya iletişim adreslerimi veririm alacak olan bana ulaşsn. İlginiz için teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Kardeşim sinav bitsinde öyle dağitirsin , yanliş anlama bende gireceğim sinava kazanamama gibi bir ihtimal var , olurda kazanamasan yeniden kaynak ihtiyacin doğacaktir. Ama umarim gerek kalmaz , güzel yerler kazaniriz .
Miraccsanci

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam sınavdan sonra dağıtacağım zaten ayrıca bu yıl özel okula gittim. Ordaki kitapları yetiyor diyebilirim. Kolay gelsin sizede
FuryQaos

kişi bu mesajı beğendi.

delidadas delidadas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Yazıyı okurken bi an ben mi yazdım la bu yazıyı ? dedim :)
Ben de Cumhuriyet Lisesinde okudum Erzurum'da..
Nerdeyse hemen herşey aynı gelişti..
Sıkıntı sende değil can..
Aslında sıkıntı da değil... O arkadaş ortamının samimiyetinden dolayı sen arkadaşlarını kardeş yerine koyuyorsun Erzurum'da..
Ben bu yaşıma geldim Erzurum'a gelince o zamanki arkadaşlarımla sanki dün akşam ayrılmış eve gitmişim de sabah yine buluşmuşuz gibi samimiyiz..

Ama aklın başına gelmiş en azından bi sıralama yapmışsın, o yollardan geçmiş birisi olarak ben sana bir iki bişi daha ekleyeyim..

Bu sene inşaAllah kazanırsın üniversiteyi, kazansan da kazanamasan da seneye Kpss ye gir ve bir yere atanmaya çalış, en azından üniversite okurken ailene yük olma derdin olmaz.. Okulun bitince de istersen ve severek okuduğun bir bölüm olursa bırakır memuriyeti o işini yaparsın.. Yoksa üniversite bitirmekle iş sahibi olunmuyor haberin olsun..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
delidadas sağol abim :) Aynen öyle azda olsa öğrendik birşeyler bizde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Meslek mevzusunu halletmeye calısacagım bakalım hayırlısıyla.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al