wmaraci reklam
lidertakipci

Öğretmen arkadaşların dikkatine [Önemli]

2 Mesajlar 787 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Okullarımızda eğitim görmekte olan spina bifida hastalığından muzdarip öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlama, okullarda karşılaştıkları problemleri çözüme kavuşturma, engelli öğrencilerin karşılaştıkları fiziksel engellerin aşılmasına yardımcı olma, spina bifidalı doğumları önleme amacıyla da toplumda spina bifidanın varlığı ve
spina bifidanın önlenebilir bir hastalık olduğu hakkında toplumda farkındalık yaratma amaçlarıyla okullarımızda Spina Bifida Klübü kuralım. Klüpleri kurabilmemiz için 2013 - 2014 öğretim yılı başında yapılacak olan ilk öğretmenler kurulu toplantısında kuruldan klüp kurma kararı çıkarmamız gerekiyor.

Bu amaçla konu ekindeki dilekçeyi yapılacak olan ilk öğretmenler kurulu toplantısı öncesi okul müdürlüğüne verip, kurulda konunun takipçisi olmamız gerekiyor.

Okullarımızda klüpler kurulduktan sonra klübün çalışması ve işletilmesi için çalışma takvimi, görseller, sunular gibi gerekli olan her türlü dökümanı bu konu altından vereceğim. Haydi arkadaşlar eğitimden gelen gücümüzü kullanarak sayenizde 2013 - 2014 öğretim yılı spina bifidalı öğrencilerimiz için çok güzelliklere vesile olsun. Konuya duyarlılık gösterelim.

Konuya ilgi gösterecek olan arkadaşların orjinal konudan devam etmesini rica ederim.
Can Tanesi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Can Tanesi Can Tanesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek ......
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 52 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgilendirme için teşekkürler.

Tebrikler ,bu güzel çalışmanız için.

Takipçiniz olacağız.Dökümanları 1 Eylül'den önce verirseniz girişime destek olabiliriz.

Sitemize ilgili duyuruyu ekledik.Gelişmeleri takip edeceğiz.

Allah kolaylık versin,başarılar diliyorum.
spinabifida

kişi bu mesajı beğendi.

Bedelse Dünyaya Bir Türk,İşte O Türk '' Atatürk''
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al