wmaraci reklam

Özel defter ürettirmek

2 Mesajlar 540 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emirbugra emirbugra Entrepreneur Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web ve Mobil Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 39 / 38
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar cümleten selamın aleyküm.

Ben hem iş için hem de aklıma gelen şeyleri unutmamak için sürekli yazı yazıyorum. Bazen blog bazen algoritma bazen de günlük tarzında yazılar yazıyorum. Yani defter ve kalemi sürekli kullanan birisiyim. Kırtasiyeden aldığım defterlerde değiştirmek istediğim şeyler var. Örneğin yukardan telli olması lazım ve tel rengi siyah olması lazım. Sayfa hiç şeffaf olmamalı ve biraz kaliteli olmalı. Önceleri kareli defter kullanıyordum ama satır yüksekliği yarım santim oluyor onlarda. Bu da çok küçük yazmamı gerektiriyor ve küçük yazınca kötü yazmak zorunda kalıyorum. Puntoyu büyütünce de satır yüksekliği yetmiyor. Düz çizgili defterler de satır yüksekliği 8 milimetre. Bu da çok büyük. Kafama göre bi defter bulamıyorum bi türlü. Bu yüzden kendime özel defter bastırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Matbaaya mı gitmem gerekiyor? Birkaç tane defter bastırabiliyor muyum yoksa ille yüksek miktarda mı bastırmam gerekiyor? Bu işler nasıl oluyor bilenler bi yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.

wmaraci
reklam

AbisKreatif AbisKreatif Grafik Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 12, (%100)
Gerekli detayları mesaj olarak ilettim inceleyebilirsin?
emirbugra

kişi bu mesajı beğendi.

Abis Kreatif - Dijital Grafik Tasarım Atölyesi Logo - Banner - Konu - Kurumsal Kimlik
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al