wmaraci reklam

Özel üniversite ne kadar mantıklı

13 Mesajlar 1.728 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

furki1906 furki1906 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Lysden mühendislik barajını geçemedim mühendislik istiyordum o iş yattı dayımlarla filan konuşurken dayım özel üniversitede sağlık okumayı düşün dedi biraz araştırdım acıbadem üniversitesinde anestesi bölümüne girebiliyorum 2 yıllkk ücreti 14000 tl %50 burslu sizce ne kadar mantıklı

wmaraci
reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Bence mantıksız hocam. Özele para bayıldıktan sonra mühendislik hayalinizden vazgeçmeyin. Olmadı 2 yıllık teknikerlik bölümüne gidip dgs ile mühendisliğe geçmeyi deneyin.

• Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Mf4 sıralamam 254 bin mühensislik barajını geçemediğim için mühendislik tercih edemiyorum hedefim elektrik elektronik veya yazılım mühendisliğiydi ikisinede büyük ilgim var

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam Elektrik teknikerliği veya Bilgisayar programcılığı bölümlerinden birisini tercih edip, DGS ile Elektrik elektronik veya yazılım/bilgisayar mühendisliğine geçiş yapabilirsiniz. Elbette biraz gayret gerekecek ama zor değil. Geçen birçok tanıdığım var. Madem 2 yıllık bir bölüm tercih edeceksiniz. Boş yere ilginiz olmayan bölümü tercih etmeyin.
Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Mantıklı değil.
Bursunuz kesilsin diye ellerinden geleni yapacaklar ve sürekli bir yaz okuluna zoelama olacak; hoca inatla dersten geçirmeyip sizden kazanç sağlamak isteyecek. Tuzak maalesef, ama el mahkum olabiliyor bazen.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

vebur vebur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
Özel üniversiteden sağlık bölümü mezunuyum. %50 burslu okudum. Bende araştırırken hep para kazanmak için herşeyi yaparlar tarzında şeyler söyleniyordu. Bahsettiğiniz %50 burs ÖSYM bursu ise hiç bir şekilde 2 yıl boyunca kesilmeyecektir. Acıbadem sağlık bölümü okumak için en mantıklı üniversitelerden biri. Ben okudugum üniversitede dersten bırakıp para kazanmak gibi olaylar olmuyordu. Aksine dersleri geçmemiz için hocalar elinden geleni yapiyordu.
Sonuç olarak sevmediğin bir bölümü okuman mantıksız. Sağlık bölümleri arasında anestezi en çok tutulan bölümlerden birisi. Tercih yapmadan önce tercih yapacağın üniversiteyi arastirmani öneririm. İyi günler.

• Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize teşekkür ederim şu teknikerlik işini birqz araştırdım kafama yattı zaman ayırdığınız için teşekkürler

KorAykor KorAykor Kodluyor Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 16 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

furki1906 adlı üyeden alıntı

Mf4 sıralamam 254 bin mühensislik barajını geçemediğim için mühendislik tercih edemiyorum hedefim elektrik elektronik veya yazılım mühendisliğiydi ikisinede büyük ilgim var

Hayalinizden vazgeçmeyin, ama hayalinizin zorluklarının farkında olun. Elektrik elektronik en zor mühendisliklerden biridir. Yazılım mühendisliğine yorum yapamam ama bilgisayar mühendisliğinde ilk iki donem programlama ile ilgili sadece 2 ders vardı. Gerisi yüksek matematik, fizik . Eğer sağlam bir fizik matematik temeliniz olmaz ise muhendislik hayatınız en kötü yıllarını yaşatabilir.

• Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Elektonikle 7 yaşımdan beri ilgileniyorum fizik ve matematiği severim sıkıntı olacağını sanmıyorum yazılımla da aşşağı yukarı 5 yıldır ilgileniyorum

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
Bence 2 yıllık okuyup dgs ile 4 yıllık yapmanı bende tavsiye ediyorum hem hayalinden vazgeçmemiş olursun hemde dgs ygsye göre cok daha kolay bir sınav. Bu arada bende 2 yıllık okudum işletme :) bilgisayar değilde elektronik zor bölümdü 2 yıllık için konusuyorum çok fazla ders alıyorsun 4 yıllıklara göre 8 ders bir donem kolay değil çok çalısman gerekecek :)

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al