wmaraci reklam

Para Kazanmayı becerememek

12 Mesajlar 1.803 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sanalkatil sanalkatil Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 50 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim toloka para kazandırıyor dediler girdik bc.vc kazandırıyor dediler girdik youtube kanal kazandırıyor dediler girdik girdikte girdik yani nerde yanlış yapıyorum 3 yıllık kanalın bana kazandırdığı para 40 tl onuda alamadık çünkü 200 tl ulaşamayınca çekemiyorsun ayrıyeten başka bi hesap daha var ordada 57 tl var oda 2 veya 3 yıllık editör olduk projeye girdim yine başaramadım seo işini öğrendim ama yeterli referans yok yani ben ne yapmalıyım arkadaşlar ? bana çıkıp git kendine dışarda iş bul demeyin ben aylık 100 tl kazanayım yeter ki başkasının işini yapmıyayım benim kafa yapım bu en azından kendi işimi yaparım fikirlerinizi belirtin birçok blogger site açtım adsense için oda boş kazanamıyorum yabancı sitelerde açtım blogspot onlarada hit gelmiyor.

wmaraci
reklam

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)
Seni bir tek anlayan ben varım ..
Acaba kazanan nasıl kazaniyor

557furkan 557furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek GayriMeşruDanışmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 199 / 75
  • Ticaret 5, (%80)
Para kazanmak için açıyorsanız kazanamazsınız zaten zevkle yapacaksınız o zaman gelir para :)
Şahsen bloguma hiç reklam koymak için çabalamadım hiçbir zaman bir ara denerim o da olsada olur olmasada
3525 1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
... ve buradaki konuyu okuyan herkese kapak olur.

Gelelim sadete, para kazanmak için sabır lazım. Sabır içinse sevmek lazım. Sevmek içinse işi anlamak lazım. İşi anlamak için sakin kalmak lazım. Sakin kalmak içinse işi ağırdan almamız gerekiyor bilmem anlatabildim mi?
sanalkatil 4u24

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
İlk işi seçmen gerekiyor hepsini seçersen kazanamazsın tek işten git sektörünü seç geliştir sunumu güzelce yap referanslarını topla devamı gelir büyükte gelir..

Şu aralar Wmaracı ticareti durdu gibi darbe girişimi olaylardan yüzünden etkiledi webmaster ticaret sektörünü tabi
3525

kişi bu mesajı beğendi.

www.osmanlidavetiyeci.com

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Direkt para kazanmayı düşünüyorsanız site açmanız hata zaten hocam. Özgün şeyler bulmanız gerek. Bir arkadaşıma kışın dedim ki movie makerdan öncesi sonrası videoları yapalım, youtube kanalı açalım. Olur dedi ama ikimizde bir daha lafını açmadık. Bugün baktım biri kanal açmış 25 bin abonesi olmuş ve aynen dediğim gibi movie makerdan yapmış her şeyi. Şimdi siz para kazanayım diye teknoloji sitesi açarsanız, milletin videolarını değiştirip çakma kanal açarsanız biraz zor kazanırsınız. Yeteneğiniz yoksa memur moduna girin, para karşılığı hizmet verin, etliye sütlüye karışmayın derim.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Para kazanmak için bu işe atılanlar hep hüsranla sonuçlanıyor. Para kazanmak için hevez, sabır ve bolca zaman gerek
3525

kişi bu mesajı beğendi.

glofrum glofrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Tasarım , Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 160 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam para kazanmak için paranız olması gerekiyor. Doğru düzgün yatırım yapmadan para kazanabilen yok varsa da çok çok yaratıcı bir şeyler bularak kazanıyorlar. Ben de uzun zamandır youtube olsun, site işleri olsun her şeyi denedim ve taş çatlasın 150 lira özgün kazanmışımdır. Arada bir başkalarının işlerini yapıp kazandığım güzel paralar oldu ama kendi işimle doğru düzgün kazanamadım. Aslında biraz da rızık meselesi. Yani bu işlerde size lokma yoksa olmuyor başka yerde aramak gerek.

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

portal adlı üyeden alıntı

Para kazanmak için bu işe atılanlar hep hüsranla sonuçlanıyor. Para kazanmak için hevez, sabır ve bolca zaman gerek

Bizde sabir yok iste :D

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Kendi bloğum üzerinden eleştiri yapayım :) Bende 17 yaşından bu yana yazılımcıyım bu işe merak saldıgım günede şükürler olsun :) Öncelikle bu işte parayı düşünerek bir site açarsan falan onu unut :)

Bu işi severek yapman lazım konularını paylaşınca insanlar senin konularında faydalı birşeyler yakalayıp senin bloguna sürekli yeni birşeyler öğrenmek araştırmak için giriyorlarsa yani senin bilginden faydalanıyorsa sende bilgini paylaşmaktan mutlu oluyorsan işte ozaman emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın

Merak ve sabır anahtar kelimeler bu noktada sen blogunun başında duracaksın sürekli ilgileneceksin hergün yeni konu ekleyeceksin maximum 1 konu hergün kendini güncel tutacaksın geliştireceksin örnegin googleye kişisel blog yazıp aratacaksın en başlarda kimler var siteleri nasıl ne düzene göre yazıları makaleleri nasıl bunları merak edip araştırmadan direkt olarak parayı düşünürsen olmaz o iş :)

Önce sen paylaştıklarının faydalı olduğunu hissedeceksin zaten Allah emeğini yerde koymaz merak etme bi bakarsın siteni beğenen biri çıkar banada site kodlarmısın der oradan para gelir tanıtım yazımı yayınlarmısın der oradan para gelir yani bunlar zamanla olacak şeyler lütfen azcık sabır :)

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al