lostyazilim

pcnet arşivi

7 Mesajlar 1.491 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

DARHALL DARHALL skype: d4rhall Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar değerli forum üyeleri. Elimde 2 yıllık (2010-2012) arası pcnet dergileri ve cd leri var yıllar önce alıyordum kolide duruyor ve odamda fazla yer kaplıyor ne yazık ki, bu yüzden bunları nasıl değerlendirebilirim sizlere sorup fikir almak istedim.

Satmaya kalksam alan olmaz, tamamen ücretsizde vermek istemiyorum şöyle birşey var geri dönüşümcüler var kilo bazında alıyor onlara mı versem veya başka fikirleriniz varsa onları alabilir miyim?

post işleri,wp smf kurulumları ve eklentileri,harici harddisk dolumu işleri yapılır.
wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Sahibinden'e ilan aç, bir de technopat, donanımhaber, sdn gibi forumlarda bu dergilerin manyakları oluyor onlara satabilirsin.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Bence öncelikle tamamını tarayıp online bir dergi haline getirin, bir blogger açıp bunları yayınlayın. Sonra o blogger dan bizi de haberdar edin, bizde hep beraber faydalanalım. :D

Daha sonra sahibinden'e koyabilirsiniz.

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Sahibinden'e ilan aç, bir de technopat, donanımhaber, sdn gibi forumlarda bu dergilerin manyakları oluyor onlara satabilirsin.

artık onlardan pek kalmadı ya sayı bayağa eski olunca birde :(

post işleri,wp smf kurulumları ve eklentileri,harici harddisk dolumu işleri yapılır.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Bence öncelikle tamamını tarayıp online bir dergi haline getirin, bir blogger açıp bunları yayınlayın. Sonra o blogger dan bizi de haberdar edin, bizde hep beraber faydalanalım. :D

Daha sonra sahibinden'e koyabilirsiniz.

2006 - 2012 arası tüm dergilerin pdf hali mevcut ya bende :D 2010 ile 2012 ninde dergi halide mevcut dediğiniz blogger mantıklı teşekkür ediyorum :) , dergiler için ne yapabilirim peki :D

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Bana sorarsan dostum kağıtçıya satıp hurda yapacağına (maksimum 10-15 tl alırsın) birine ücretsiz kargo ödemeli gönder derim. En azından isteyen seven bir arkadaşın işine yarar.

Bu arada PCNet gibi dergilerin içeriklerini sayısı eski bile olsa birleştirip yayınlamayın derim, peşinize düşebilirler :)

Kolay gelsin.

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Oğulcan hocam bunuda düşündüm ama dergi sayısı eski olduğu için hani 2010 ile 2012 yılları arasındaki sayılar var hani üstünden bayağa yıl geçtiği için isteyen birisi olacağını sanmıyorum bulursanız yönlendirirseniz ona gönderiyim ankara içindeyse cd leriyle elden teslim ediyim yani. Kızılayda olgunlar çarşısına gittim hani dergiler heba olmasın diye dergi almıyor orası sadece kitap alıyormuş orasıda olmadı, artık pcnet çıkmayacak zaten yayın hayatını kapattı chipte 3 ayda bir çıkıcak ne yazık ki.

Ya birleştirmek değilde mesela site üstünden online okunmasını sağlamak hoş olur aradaki seriler var çünkü yılı geçmiş en azından böyle paylaşılsa eski sayıları merak edenlerde okuma şansı bulur :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al