lostyazilim

PHP Eğitim Videosu Çekiyorum Ücretsiz Hosting Önerisi

3 Mesajlar 645 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Sitem için eğitim videosu çekiyorum, eğitim videolarımda localhost'da çalışmaktansa gerçek bir serverda göstermek çok daha mantıklı olacaktır.Bunun yanı sıra ftp kullanımı gerek program gerekse tarayıcı üzerinden. her ne yapacaksam sonuçta bir serverda çalışacak ve sürekli hostinge giriş yapmam gerekicek ve bu sayede sizinde firmanızı tanıtmış olacağım ücretsiz birçok php hosting firması var ve bildiklerimin hepsi yabancı. Yabancı hosting firmasının tanıtımını yapmaktansa forumdaki veya önereceğiniz bir ücretsiz hosting firmasında işlemlerimi yapabilirim belki videoyu izleyen sizden domain regler. veya sizinle çalışır kim bilir..Hosting firmasını ayarladıktan sonra hemen videolarıma başlayacağım.şu anda zaten ilk videomun makalesini yazıyorum konu hostinge gelince böyle birşey yapmak istedim.

wmaraci
reklam

furki1906 furki1906 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam üşendim okumadım hepsini ücretsiz hısting istediğinü varsayıtorum hostinger.web.tr öneririm

programbanks programbanks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 19 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
furki1906 hostingeri zaten biliyorum ben buradaki host işi yapan kişileri kast etmiştim. yine de teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al