wmaraci reklam

Plesk Panel Bölüm 1 - Plesk Panel Nedir ? - Nasıl Kurulur ? - Plesk Panel Eğitimleri

3 Mesajlar 556 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
[COLOR=#030303][FONT=Roboto, Arial, sans-serif][SIZE=4]Merhaba arkadaşlar ben Yavuz Selim ŞAHİN Sizlere elimden geldiğinde PLESK PANEL hakkında videolar çekmeye karar verdim. Seri olarak ortalama 30-40 video çekmeyi planlıyorum. Sonrasında ise örnek veriyorum plesk hata ve çözümleri ya da plesk panelde ek özellikler gibi parça parça tekli videolar çekmeye devam edeceğim. Ek olarak diğer kontrol panelleri hakkında da videolar gelecek.. Tabii ki bunun yanında yazılım videolarıma da devam edeceğim.. Umarım sizler için faydalı olur... Kanalıma abone olmayı unutmayın :)[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#030303][FONT=Roboto][SIZE=4]Bu bölüm içerisinde Plesk ile ilgili hangi konulara değindik..[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panel nedir ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panel nasıl kurulur ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panel tek tık ile nasıl kurulur ? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panel kurulduktan sonraki işlemler nelerdir ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panele ilk giriş [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panel hakkında bilgiler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Plesk panel kullanımı [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#030303][FONT=Roboto]Kanalımın içerisinde bulabileceğiniz diğer eğitimlerim [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Php dersleri[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Php PDO Veritabanı sınıfı ile eğitimler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- PDO Veritabanı sınıfı ile sıfırdan script kodlamaları [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- PHP güvenliği hakkında bilgiler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- PHP ile ajax kullanımı hakkında eğitimler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- PDO Veritabanı sınıfı ile birlikte ajax kullanımı hakkında eğitimler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Sunucu yönetimi hakkında eğitimler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Sunucu yedekleme sistemleri hakkında eğitimler [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#030303][FONT=Roboto]- Php & PDO ile youtube apisi kullanımı hakkında eğitimler [/FONT][/COLOR]

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Destek için abone oldum teşekkürler hocam.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
UNKEF çok sağolun çok teşekkürler :)

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al