wmaraci reklam

Programa davet edildim her bilgiye ihtiyaçım var

3 Mesajlar 541 Okunma
wmaraci reklam

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar arkadaşlar TGRT nin Sektörün Yıldızları diye programı varmış benide internette araştarıp bulmuşlar beni şüphelendigim yan orası nasıl buluyorlar anlam veremedim.

Benimle programda ropörtaj edeceklermiş programda benim geçtigim yerleri tescil ettirip bana bırakacaklar ben o bölümleri yayabilir vs istediğimi yapabilirmişim ama benden program sonu 1400+kdv ücret istiyorlar anlamadığım şey onların vermesi gerekmiyormu :)

Konu altına herkesden bir kaç cümle almak istiyorum.Bu Programı daha önceden izleyen varmı

Konuyu daha iyi daha geniş araştırmam için konuyu bir kaç forumda da açacam bilginize

www.gunceltarifler.com
wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
adamlar bence sana program yaparak kiralatıyor gibi geldi beğenirlerse reyting yüksekliği ölçülüp koyabilir, yada **************dır her halükarda senin karına bir şey yok

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

adamlar bence sana program yaparak kiralatıyor gibi geldi beğenirlerse reyting yüksekliği ölçülüp koyabilir, yada **************dır her halükarda senin karına bir şey yok

Benim herhangi bir karım yok onun için ücret siz yaparsanız gelirim diyecem aksi hâlde gitmicem

www.gunceltarifler.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al