wmaraci reklam

Projelede Cüzi Miktarda Para Nereden Bulunur?

2 Mesajlar 467 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar. Yaklaşık 3 ay kadar önce başlatmış olduğum bir projem mevcut. Hem blog hem proje mantığıyla işleyen bir websitesi hazırladım.
Sitenin gerek iç düzeni, yapısı, kurulumları gerek tasarımına kadar her şeyi planlı ve programlı yürütüyorum.
Her gün rapor tutuyor, yaptıklarımı yazıyor, yedek alıyor ve verileri kontrol ediyorum.
Sitenin siteadresi.com/net/org gibi domainlerini aldım.
Site için sınırsız hosting, SSL vb. paketler aldım.
Sitede şuanda 33 tane 1000+ kelimelik özgün makale bulunmakta.
İç ve dış SEO optimizasyonunu yaptım ve site şuanda 147 anahtar kelimesinde ilk sayfada.
Sadece 20 günün sonunda siteye günde 100+ organik aramalardan ziyaretçi gelmekte.
Birkaç gün önce Adsense başvurusunda bulundum ve birkaç saat içerisinde onaylandı.

Kısaca site, potansiyelini yavaş yavaş göstermeye başladı ve hızla yükselmeye devam ediyor. Ancak site için CDN ve proje bazlı içerik için pek çok satın almam/kiralamam gereken etken ve iş gücü var. Bu da önümüzdeki 2-3 ay için 5-6 bin TL kadar bir sermayeye ihtiyaç duyacağım demek. Şuana kadar siteye bir bu kadar yatırım yaptım ancak bu noktadan sonraki sermayeyi karşılamakta zorlanıyorum.

Sizlerin bu vb. projeleriniz için cüzi miktarlarda destek aldığınız kurumlar vs. var mıdır?

wmaraci
reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Girişim projesi olsaydı kuluçka merkezlerinden finansal destek alabilirdiniz fakat site için ne olur bilmiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al