wmaraci reklam

Rootlu telefonu RESMİ olarak gösterme [YARDIM]

5 Mesajlar 4.989 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

thenameless thenameless WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ö** F**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 23 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Cihaz durumu bölümünde ÖZEL olarak gözüküyor. Benim için hiç problem değil ama PAPARA uygulamasına giriş yapmam için fabrika sürümüne dönün diyor ve cihaz durumumu resmi yaparsam uygulamayı da atlatmış olurum diye düşünüyorum. Böyle bi uygulama vardı sanki xposed'de falan. Yardımcı olabilecek var mı?

wmaraci
reklam

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 324
  • Ticaret 3, (%100)
Telefon ve Android özelliklerini pek söylememişsiniz ama yine de ben şunu önereyim, Magisk'in Magisk Hide diye bir özelliği var. Seçtiğiniz uygulamalara telefonunuzda root erişimi yokmuş gibi gösteriyor. Magisk ne derseniz, Aynı SuperSU veya Superuser + Xposed uygulamalarının karışımı diyebilirim. Şu anda oldukça popüler, ayrıca Android 7 (7 olduğundan emin değilim) ve üstünde systemless root destekliyor. Kullanmanızı öneririm.

Ekleme: Ayrıca şunu da belirteyim, Magisk sistem dosyalarında bir değişiklik yapmaz, dolayısıyla cihaz güncellemelerinizi de sorunsuzca yapabilirsiniz ve Xposed modüllerini Magisk ile kullanabilirsiniz.

• Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ö** F**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 23 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Android 6.0.1 Marshmallow kullanıyorum. Magisk için yardımcı olabilir misiniz, nasıl kullanılıyor?

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 324
  • Ticaret 3, (%100)
magiskmanager.com sitesinden bakabilirsiniz. Root yapabildiğinize göre pek zorlanacağınızı sanmıyorum. Hatta şu anda root erişiminiz olduğundan direkt custom recovery yükleyip, oradan zip dosyasını flashlayabilirsiniz. Zaten muhtemelen root erişimi olduğuna göre recovery de yüklemişsinizdir.

Ben birinci elden anlatım yapardım da böyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadan olmuyor ne yazık ki :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ö** F**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 23 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

ismail adlı üyeden alıntı

magiskmanager.com sitesinden bakabilirsiniz. Root yapabildiğinize göre pek zorlanacağınızı sanmıyorum. Hatta şu anda root erişiminiz olduğundan direkt custom recovery yükleyip, oradan zip dosyasını flashlayabilirsiniz. Zaten muhtemelen root erişimi olduğuna göre recovery de yüklemişsinizdir.

Ben birinci elden anlatım yapardım da böyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadan olmuyor ne yazık ki :)

Her şey güzelce gidiyor zaten ama twrp'den zip'i yüklemeye çalışıyorum. Sonlara doğru UNABLE BOOT İMAGE falan diyor. Kırmızı uyarı ile birlikte yüklenmiyor. Üstüne üstlük root hakkım kalkıyor. Mağdur olmamak için tam yedek aldım. Yine aynı sorun oldu. Formatlayıp yedeği kurdum tableti sorunsuz kullanıyorum şuanda. Ama uygulama zipini yukleyemiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al