wmaraci reklam

Sakal Sorununa Çözüm Konusunda Destek Lazım

6 Mesajlar 854 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar

Yaşıma göre sadece çene bölümünde sakal çıkmakta çenenin altında tek tük sağ tarafta daha yoğun sol tarafta belirtmiş olduğum gibi tek tük çıkmaktadır. Yüzüm üzerinde ise sağ tarafta belirli bir bölgede tatmin edici kadar azda olsa sakal çıkmakta fakat sol bölümde ise neredeyse sadece 12 14 tane sakal tanesi bulunmakta. Bu durum her ne kadar çok önemli bir konu olmasa bile insanı günlük yaşantısında psikolojik olarak olsa da etkilemekte. Konuyla ilgili olarak serumlara bakmaktayım. Fakat önce konuyu danışmak istedim sizlere. Konuyla ilgili olarak yardımcı, destek olabilecek arkadaşlar var ise şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim.

Bugüne kadar hep ileri denedik.
wmaraci
reklam

yakupdemir yakupdemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ön Muhasebe
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, Konu dikkatimi çekti o yüzden yazdıklarım için kusura bakmayın.

Sakal kadar illet birşey yok ben artık bıktım daha 20 yaşında olmama rağmen haftalık sakal trasi insanın canını yakıyor. Ay da 40 TL boşu boşuna berbere veriyorum. Daha askere gitmedim orda neler çekerim artık bilmem ... bence çekici durduğu felan da yok ne güzel suratin tertemiz ....

https://i.hizliresim.com/OrEEA3.jpg
Merdan122

kişi bu mesajı beğendi.

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Konuyla alakalı olarak çözüm yolu, öneri ve alternatifler sunacak birileri var ise destek olurlarsa teşekkür ederim.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Sakal genetik bir konudur çıkmıyor ise çıkmaz zorlamaya gerek yok. Çıkmasını sağlayıcı ürün kullandığında sakal çıkarttığı doğru lakin ilgili bölgeden ürünü kesince sakallar dökülmeye başlıyor tekrar eski haline geliyor tavsiyem bir doktora görünmen hormon testi ardından ilgili kullanımlara yönelmen yönünde, çıkmıyor diyede kafanı sakın takma böyle şeylere.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
Kilda keramet olsa gotte cikmazdi. Yaşınz daha kucuk 23 24 den sonra bakmk lazm

PNR PNR Makinist Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 120 / 126
  • Ticaret 11, (%100)
Bende ergenlik dönemimde sakalı kafaya takmıştım. Daha çıkmadan jilet vuruyordum öyle öyle az buz tüy tüy çıkıyordu. Sonradan sarımsak! sarımsak kullanmaya başlamıştım yaklaşık bu 17 18 yaşlarımda yapıyordum ve bu sarımsağı kesip sürmeye başladıktan sonra tüyler sertleşerek kıla dönüştü gerçekten de işe yarıyor sarımsak ben sadece top sakal bölgesine sürüyordum şuan top sakal bölgem sakaldan geçilmiyor ama yanlarım hala tüy tarzı yumuşak ve sert. bu bir çözüm yolu olabilir senin için bende işe yaramıştı. ben bile hala ayda 2 3 kere badem yağı ile de besliyorum bunları araştırarak deneye bilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al