wmaraci reklam

sanayi arazisi

5 Mesajlar 736 Okunma
smmexpress

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
merhaba arkadaşlar bir sanayi arazisi max ne kadar eder? Aranızda gayrimenkul işleri ile uğraşanlar vardır. Meraktan sordum cevaplarsanız sevinirim

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Yerine imar durumuna göre m2 fiyatları çok aşırı değişkendir. m2 2 liraya da yer var 2 bin liraya da.

Hangi ilçedeyse oradan bi emlakçı bul netten, m2 imar durumu ve tam yerini söyle ortalama bir fiyat verebilir.

20 bin lira da eder 200 milyon dolar da eder yani sen çok genel bir soru sormuşsun böyle cevap bulamazsın

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Yerine imar durumuna göre m2 fiyatları çok aşırı değişkendir. m2 2 liraya da yer var 2 bin liraya da.

Hangi ilçedeyse oradan bi emlakçı bul netten, m2 imar durumu ve tam yerini söyle ortalama bir fiyat verebilir.

20 bin lira da eder 200 milyon dolar da eder yani sen çok genel bir soru sormuşsun böyle cevap bulamazsın

:D sanayi arazisi nasıl m2 2 lira oluyor anlamadım :P şimdi şöyle düşünün otoban kenarı merkeze çok yakın oldukça senayisi bol bir yerden bahsediyorum. Şu an 2.750 m2 750 bin tlye satıldı ama bana göre az. En fazla ne kadar değerlenir onu merak ediyorum.

Ek Olarak: ayrıca parselli ve imarlı büyük ihtimal

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

hasmer adlı üyeden alıntı

:D sanayi arazisi nasıl m2 2 lira oluyor anlamadım :P şimdi şöyle düşünün otoban kenarı merkeze çok yakın oldukça senayisi bol bir yerden bahsediyorum. Şu an 2.750 m2 750 bin tlye satıldı ama bana göre az. En fazla ne kadar değerlenir onu merak ediyorum.

Yani senin bu sorma şeklinle kralı gelse yorumlayamaz :D yeri belli değil m2 si imar durumu çevresinde ortalama m2 fiyatları vs. bir çok değişkeni bilmek gerek ki bu yorumlanabilsin. Sadece bu da değil bölge gelişmeye açık mı etrafta projeler var mı gibi gibi çevreyi de bilmek gerekir.

2 lira da olur 2 bin lira da oluru mecazen söyledim, senin bahsettiğin arsanın bulunduğu yerde ki emlakçılar bunu yorumlayabilir. Takip etmediği yeri ankarada ki istanbulda ki emlakçı nasıl bilsin nasıl fiyatlandırsın.

Senin satıldı dediğin yerin m2'si 272 liradan gitmiş bitişikse imar durumları aynı ise bunu baz alabilirsin fiyatlandırma için. Aciliyetten satıldıysa m2 fiyatına 30-50 lira daha ekle, daha da fazla değildir yani acele bile olsa ederinin %20 sinden fazla zararı kolay kolay kimse kabul edip malını satmaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Yani senin bu sorma şeklinle kralı gelse yorumlayamaz :D yeri belli değil m2 si imar durumu çevresinde ortalama m2 fiyatları vs. bir çok değişkeni bilmek gerek ki bu yorumlanabilsin. Sadece bu da değil bölge gelişmeye açık mı etrafta projeler var mı gibi gibi çevreyi de bilmek gerekir.

2 lira da olur 2 bin lira da oluru mecazen söyledim, senin bahsettiğin arsanın bulunduğu yerde ki emlakçılar bunu yorumlayabilir. Takip etmediği yeri ankarada ki istanbulda ki emlakçı nasıl bilsin nasıl fiyatlandırsın.

Senin satıldı dediğin yerin m2'si 272 liradan gitmiş bitişikse imar durumları aynı ise bunu baz alabilirsin fiyatlandırma için. Aciliyetten satıldıysa m2 fiyatına 30-50 lira daha ekle, daha da fazla değildir yani acele bile olsa ederinin %20 sinden fazla zararı kolay kolay kimse kabul edip malını satmaz.

hımm anladım sağol :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al