wmaraci reklam

Şansızlıklar...

6 Mesajlar 685 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Sizi dost bildiğim için dert yakınayım istedim. Çevremde olan meslektaşlara bakıyorum hep rahatlar şanslılar ama benim oldugum calıştigim yer lanet olası en ufak şeyden çok rezillik çekiyorum ne yapıcam bilmiyorum. Çaresizim, kendimi asasım geliyor bazen valla ağlayasım geliyor. Ağlamakta çözüm olsa keşke ama değil 😢

wmaraci
reklam

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
İnsanların şanslı olduğunu düşünen de, kendinin şanssız olduğunu düşünen de yine kendinsin. Bence kendi kendini bu mutsuzluğa sürüklüyorsun. Aç ve açıkta değilsen bence şanslısın. Daha 24 yaşındaymışsınn. Neyin umutsuzluğu bu?
turion mert29

kişi bu mesajı beğendi.

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
davulun sesi uzaktan hoş gelir.
dışı seni, içi beni yakar.

olayın içine girmeden neler olduğunu bilemeyiz. gidip meslektaşlarına sorsan nası rahat mı desen. ooh akşama kadar gel keyfim gel der. ama yaptığı hiç bi pis işten bahsetmez. bu gelenek gibi bişey. kimse çalıştığı işin kötü yanlarını söylemek istemez...
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Askerde herkes tankın içinde, top mermilerinin yada askeri araçların yanında fotograf çektirir. Bulaşık yıkarken, hava aydınlamadan izmarit toplarken yada çıplak elleriyle ot yolarken fotograf çektirmez kimse. Tuvaletleri yıkarken, yemek yaparken, 1 alayın tabldotlarını yıkarken fotografı olan bir tanıdığa rastlamadım :)
Drozturk turion mert29

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Drozturk Drozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 111 / 117
  • Ticaret 28, (%100)
Kapitalizm olduğu sürece sana bana rahat yok usta illa üstümüzden birileri otlanacak bu heryerde böyle.Şimdi durum böyleyken zengin olmaktada kolay ama helalinden kazanmanın mücadelesini veriyoruz.
Helal kazanç zordur ama bereketlidir.
Karikaturname turion mert29

kişi bu mesajı beğendi.

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
‘Kader gayrete aşıktır’ çok uzun zaman bende kendimi öyle hissettim çevremdeki herkesle kendimi mukayese ettim.Son bir yıldır anladım ki herşeyi kendi elimle yapıyormuşum.Medet umacaksak açık açık olmasa bile içten içe başkalarından medet umuyor keşke bişey olsa elime şu kadar para geçse keşke bir mucize olsa şunu kazansam diye diye kendimizi köreltiyoruz.Medeti ancak ki ancak Allah’tan ummalıyız bunu anladıktan sonra, bu dünyada kaybedecek bişeyimiz olmadığını kebap yesek te domates ekmek yesek te karnımızın doyduğunu bmw ye binsek te şahin e binsek te araca bindiğimizi anladığımız zaman herşey yoluna giriyor.Yaşam tarzınızı daha iyilerine göre değil daha kötülerine göre mukayese edin.Para da şansta oluk oluk akıyo :) selametle.
Drozturk turion mert29

kişi bu mesajı beğendi.

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al