wmaraci reklam

Satmak - Devam Etmek

7 Mesajlar 776 Okunma
wmaraci reklam

unihocam unihocam Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 51 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba dostlarım,

4 ay önce açtığım eğitim sitesi şuanda neredeyse günlük 1K Tekil hite sahip ( Bazı günler 5k ya kadar cıkıyor) Her neyse şuan üniversite okuyorum bu sene hazırlanmam gereken bir sınav daha var onun için fazla ilgilenemekten endişe ediyorum. Sitenin hitinin hepsi google kaynaklıdır. Sizce satmalı mıyım yoksa devam edip reklam almalı mıyım?

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Paraya ihtiyacın varsa sat derim ama paraya ihtiyacın yoksa 2 günde bir 300 kelimelik bir makale satın al 2 günde bir otomatik ayarla yayınlasın. Bu 3-4 günde bire de indirebilir.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Hit kazancından ziyade para kazanabiliyorsaniz sitenizden bu kazancınızın bir kısmı yada yarısını site ile ilgilenecek birine verin site devam etsin sizde gelicek için hem real de hemde sanalda devam edersiniz

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 51 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

WebDost adlı üyeden alıntı

Paraya ihtiyacın varsa sat derim ama paraya ihtiyacın yoksa 2 günde bir 300 kelimelik bir makale satın al 2 günde bir otomatik ayarla yayınlasın. Bu 3-4 günde bire de indirebilir.

Paraya şuanda ihtiyacım yok sitede reklamda yok zaten :) Ama bu hiti boşa çarcur etmek istemiyorum. Ne yapacağım hala kararsızım

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Hit kazancından ziyade para kazanabiliyorsaniz sitenizden bu kazancınızın bir kısmı yada yarısını site ile ilgilenecek birine verin site devam etsin sizde gelicek için hem real de hemde sanalda devam edersiniz

Siteden 1 aydır kazancım yok, ondan önce vardı ama. Site boşa gitsinde istemiyorum ne yapacağım kararsızım
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
ya editore yada direk makaleye para verin aylık stok alın çok bişey tutmaz haftada 2 yazı olaraktan paylaşın aktiflik ölmesin derim

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Yine az önce yazdıgım gibi düşünüyorum daha önce kazandıysanız yine kazanabilirsiniz ve siteniz ve emekleriniz boşa gitsin istemiyorsanız biri ile yarı yarıya anlaşın kazancı bölerek yada bir bütçe çalışması yapın içerik satın alıp yayınyatın belirli aralıklarla en azından hem emekleriniz boşa gitmez hemde ek geliriniz devam etmiş olur hemde bir başkasına vesile olmuş olursunuz iş konusunda

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 51 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Voltaren adlı üyeden alıntı

ya editore yada direk makaleye para verin aylık stok alın çok bişey tutmaz haftada 2 yazı olaraktan paylaşın aktiflik ölmesin derim

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Yine az önce yazdıgım gibi düşünüyorum daha önce kazandıysanız yine kazanabilirsiniz ve siteniz ve emekleriniz boşa gitsin istemiyorsanız biri ile yarı yarıya anlaşın kazancı bölerek yada bir bütçe çalışması yapın içerik satın alıp yayınyatın belirli aralıklarla en azından hem emekleriniz boşa gitmez hemde ek geliriniz devam etmiş olur hemde bir başkasına vesile olmuş olursunuz iş konusunda

Artık öyle yapacağım :) Önerileriniz için teşekkür ediyorum
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al