wmaraci reklam

şebeke yok sorunu olan arkadaşlarımın dikkatine! Dolandırılıyor olabilirsiniz!

3 Mesajlar 612 Okunma
smmexpress

MehmetAliToprak MehmetAliToprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Müşteri temsilcileriyle konuştuk. Hattımın bloke olduklarını söylediler ve şaşırdılar bloke olmasına. Sonra blokenin açıldığını söylediler kapatıp açın düzelir dediler. Fakat düzelmedi.
Şeytan dürttü Türk ******* online işlemlere girdim ve hattımda olan tüm paranın çekildiğini sadece 0.79 kuruş kaldığını gördüm. Hemen paranın nereye gittiğine baktım ve para bir idda sitesinde oynanmış. Benim tamda hattıma erişemediğim saatte!

Bunun nasıl olduğunu araştırmaya başladım ve sim kartı kopyalama yapılarak yapılabildiğini buldum. Sim kartımı biri yada birileri kopyalayarak sisteme, sanki şu an elimde bulunan sim kartını o “**************ların” ellerindeki sim kartı olarak tanıtmış. Böylelikle numara bloke olmadan hemen paraları çekip hattı rahatlıkla bloke edebiliyorlar.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız hiç durmadan bankanızı arayın! Çünkü bankalar bunu sim kart değişikliği olarak algılamıyor. Çünkü sim kartınızdan yeni bir klon oluşturuyorlar. Tüm bilgiler aynı oluyor! Hemen hesabınızı dondurun! Daha sonra BİMER, BTK gibi kurumlara şikayet ettikten hemen sonra savcılığa başvurun! En önemlisi de Türk ******* yada operatörünüz her ne ise Online İşlemlerden hesap geçmişisiniz kontrol edin!

Sadece benim başıma gelmemiş bu durum bir forum sitesindeki abimizin de başına gelmiş ordaki yazıyı okumak isteyenler buraya tıklayarak yazıyı okuyabilir ve bu yazının altına yorum yaparlarsa yardımlaşabiliriz.

KAYNAK : http://mehmetalitoprak.com/2016/11/10/sim-karti-kopyalama-dolandiriciligi/

web sitem adımda saklı
wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
çok eski bir konuyu yeni gibi gösteriyorsunuz.
06.12.2010

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

MehmetAliToprak MehmetAliToprak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Başıma geldi kardeşim 10 Kasım 2016 eski bir tarih mi? O 2010'da başkasının da başına geldiğini anlatan bir abinin yazısı

web sitem adımda saklı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al