wmaraci reklam

Seo Hocası Tekrar 1.Sırada

5 Mesajlar 1.032 Okunma
wmaraci reklam

alexbaysu alexbaysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 18 / 90
  • Ticaret 21, (%100)
Dün facebook üzerinden "Önümüzdeki 24 Saat içerisinde tekrar 1. sıraya geleceğiz. Maceraya kaldığı yerden devam etmeye hazır mıyız?" bir yazı paylaştılar ve bugün tekrardan 1.sıradalar. Nasıl bu kadar emin olabiliyorlar anlamış değilim gerçekten ama tekrardan tecrübeleriyle kendilerini kanıtladıklarının düşüncesindeyim ben.

wmaraci
reklam

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
google ile iletişime geçmiş olmalılar. Büyük ihtimal anti seo yedikleri için sıralamadan düştüler. Durumu Googleye bildirince işi google çözdü bence. Yoksa bu kadar emin olamazlar.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
hasmer 'in dediğine katılıyorum. Ayrıca seo hocası evet kendi sektöründe iyi bir firma fakat elindeki tofaşı mercedes gibi göstermekten başka birşey yapmıyorlar ve kendilerini en iyisiymiş gibi gösteriyorlar sadece. En basitinden Facebook sayfasına gidin, sıralama düşmesiyle ilgili paylaşımlarının altlarındaki yorumlarda 10 tane güzel yorum varsa 5 tanesini kendi çalışanlarının attığını görürsünüz. Buna 1-2 kez değil sürekli şahit oluyorum. Kendi bünyelerindeki çalışan elemanlar sürekli seo hocası iyi, seo hocası mükemmel gibi müşteri yorumu yaparmış gibi yorumlar yaparak markayı değerli göstermeye çalışıyorlar fakat ters tepiyor. Önceden seo hocasını takip ederdim lakin artık bu antipatik durumdan dolayı takip etmiyorum ve kimseyede önermiyorum.
melankolia bekirbulut Dolphin

kişi bu mesajı beğendi.

Beginnertk Beginnertk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Web Tasarım - SEO
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 66 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
Dün bende gördüm, çok şaşırdım. 24 saat öncesinden bunun garantisini vermek çok korkutucu. Geçenlerde Fatih isimli bir Google çalışanı benzer bir soruya yanıt vermişti, soru şuyu:

- Siteme Anti Seo yapıldı ve sıralamadan düştüm, linkleri temizledikten sonra eski sıralamama gelir miyim? Bunu forum üzerinden size yazsak yardımcı olur musunu?
+ Link temizliğinden sonra eski sıralamayı almak için biraz zaman geçmesi ve mevcut kalitenizin üzerine daha fazla çalışarak kendi sıranıza gelebilirsiniz. Biz Google olarak hiç bir şekilde sıralamaya manuel etki de bulunmuyoruz.

Bu kınuşmayı dinledim 2 gün sonra böyle bir olayla karşılaştım. Mobil olduğum için video linki atamıyorum ama video başlığı "Google Türkiye ofis saatleri" olması lazımdı, sizde bakabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Seo hocası bir iki taktik uyguladi o nedenle o kadar yukarda

Ücretsiz Script wordpress ücretsiz paylaştılar oradan değer kazandılar yaptıkları müşteri sitelerinede keyword bağlantı adresi verip değer kazandılar

Siteye seo yaparken sitenize gizli link koyuyor olabilirler :)

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al