wmaraci reklam
lidertakipci

Seo paket yada backllink paket Dolandırıcılarına dikkat

9 Mesajlar 761 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
Son zamanlarda seo popüler olmasıyla birlikte **************larda çıkmaya başladı Özellikle arkadaşlar altını çiziyorum .. Referans amaclı üc bes link ekleyip ticaret puanı alıpta sonradan dolandıran insanlarda çıkmaya başladı...

Wmaraci yöneticileri bu ticaret puanına yada referans amaclı ticaret puanlarına dikkat etseler bence iyi olacak...

Lütfen arkadaşlar özellikle geniş kapsamda ticaret puanına sahip olmayan yada wmaraci formunda gerçekten güvenilir arkadaşların referansı olmadan seo paketlerini almayınız..

Neyazıkki nerede para çok ise **************larda hemen oraya el atıyorlar...

Ticaret puanı bence referans olarak alınmamalı yoksa böyle **************ların önüne geçemeyiz... Biz yüzlerce tl iş yaptırıp ticaret puanı alır iken adam üc bes link ekleyip ticaret puanına sahip oluyor.. WMARACİ bence buna bir çözüm bulmalı Teşekkürler saygılar...

wmaraci
reklam

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Siz bir mağduriyete mi uğradınız?

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Siz bir mağduriyete mi uğradınız?

zamanında seo paketleri bukadar geniş degilken evet ugradım o kişide zaten banlandı... Çevremdede böyle dolandırılan arkadaşlarım çoğalmaya başladı bende buna dikkat vermek istedim.. Çünkü kimsenin dolandırılmasını istemeyiz sadece alacak olan arkadaşların çok dikkat etmesini istiyorum.. Çünkü her seo kelimesini ögrenen ben seocuyum diye fırladı dışarlara

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5991
  • Beğeniler 3896 / 3909
  • Ticaret 6, (%100)
Ticaret puanı sadece 10TL' alışverişlerde kullanılabilir. Bunun haricinde haksız verilen puanları üyeler bildirdiği takdirde zaten inceleyip, gerekirse yaptırım uyguluyoruz. Sadece ticaret puanına bakarak kişi hakkında bir karar vermeniz gerekmiyor. Üyeyi birçok şekilde araştırıp kendisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Alışverişlerinizde önce sizin yani alışverişi yapan tarafların dikkatli olması lazım. Bu sadece backlink paketleri için değil, yapacağınız her türlü alışveriş için böyledir.
siyahh techandworld

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
wmaraci

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Haklısınız, ben merakımdan sordum şu an öyle bir durum varsa bilelim aynı durumla karşılaşmayalım diye. Faydalı konu sağolun.
techandworld

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

Ticaret puanı sadece 10TL' alışverişlerde kullanılabilir. Bunun haricinde haksız verilen puanları üyeler bildirdiği takdirde zaten inceleyip, gerekirse yaptırım uyguluyoruz. Sadece ticaret puanına bakarak kişi hakkında bir karar vermeniz gerekmiyor. Üyeyi birçok şekilde araştırıp kendisi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Alışverişlerinizde önce sizin yani alışverişi yapan tarafların dikkatli olması lazım. Bu sadece backlink paketleri için değil, yapacağınız her türlü alışveriş için böyledir.

Doğu söylüyorsunuz ama bu seo olayı çok oldugundan dolayı alacak olan arkadaşların dikkatlice araştırmaları ve ticaret puanından ziyade referanslarına bakmalarını dile vuruyorum.Arada böyle konuları değinmek lazımki yeni alacak yada bilmeyen arkadaşlara uyarımız olsun...

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Ancak sürekli eskilerden alışveriş olursa yeni gelenlere şans kalmaz. Dikkatli olup konuşarak tartmak gerekli insanları.
techandworld

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Ancak sürekli eskilerden alışveriş olursa yeni gelenlere şans kalmaz. Dikkatli olup konuşarak tartmak gerekli insanları.

Kesinlikle fakat günümüzde seo konusu çok gündemde bunu kötüye kullananlarda çıkacak nerede para orada **************lar çok o yüzden alırkende referans sisteminede bakmakta yeni gelecek olan arkadaşlarada buradan bilgilendirmekte gerek

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
İkili ilişkiler,müşteri ile karşılıklı diyalog ve güven hissiyatı çok önemli zaten gerisi geliyor.Ama yine de dikkatli olmakta yarar var yine de

Saygılarımla
techandworld

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al