wmaraci reklam

Seyahat hazırlıkları için tavsiye

5 Mesajlar 683 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ranay Ranay WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,
Aralık ayının ilk günlerinde bir aksilik yaşanmaması halinde tek kişi olarak Moskova'ya gitmeyi planlıyorum. Henüz kalacağım gün sayısını netleştirmesemde 5 veya 6 olarak planlamaktayım.

Başta Moskova veya Rusya sehayat tecrübesi olanlar olmak üzere yalnız yapılan sehayatlar hakkında tavsiye verebilecek arkadaşların tavsiyesini dinlemek isterim.

Ayrıca toplu tur satın alarak gitmek yerine, booking aracılığı ile bulduğum bir otel, kampanya sitelerinden aldığım uçak bileti ile gidiş yapacağım. Gezip göreceğim yerler için bir liste hazırladım. Ayrıca couchsurfing üzerinden yada ortamda tanıştığım insanların desteği ile bir gezimi daha basit ve keyifli hale getirmeyi umut ediyorum. Duruma göre Moskova'da özel rehber tutma seçeneğini de değerlendireceğim.

İnternetten '' geziye gidenlere tavsiyeler yaz , ne cıkıyorsa o '' gibi cümlelerle yaklaşım sağlamayınız lütfen. Zaten onları araştırıp detaylıca ve defalarca okudum.

Amacım birinci ağızdan tavsiye almak.

Teşekkürler :)

wmaraci
reklam

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, bende yurt dışı seyahat düşünüyorum ama tek başına sıkıcı olmaz mı?

Konu sahibinin affına sığınarak Ukrayna hakkında bilgisi olanlarda yazabilirler mi?
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)

akrep01 adlı üyeden alıntı

Merhaba, bende yurt dışı seyahat düşünüyorum ama tek başına sıkıcı olmaz mı?

Konu sahibinin affına sığınarak Ukrayna hakkında bilgisi olanlarda yazabilirler mi?

Tek olmak ile çift veya grup olmak arasında bir çok far var
Bunların olumlu yada olumsuz yanlarını yazarak ufak bir tercih verebilirsiniz

Sıkıcı olma durumunu düsünmüyor değilim fakat tanımadııgın yeni insanlar ile diyalog kurma ihtiyacı doguracagı için tek olmak benim için + 1 puan bu noktada öne geçiyor

İnternet üzerinden ingilizce ve türkçe bilen gezginler ile baglantıya geçip gideceginiz yerde o tarihte bulunanlarla diyalog kurun Sanaldan tanısın, numaranızı verin, numarasını alın seklinde bir tavsiye de bulunabilirim

Klavyem bozuk olduu için eksik harf ve noktalamalar var
Türkçeyi çok katletmemek için susuyorum ve uzun uzun fikirlerimi belirtmiyorum

Ukrayna konusunda aratırmalarımdan dolayı çok zorlanacaınızı sanmıyorum

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Moskova da yaşıyorum dil bilmiyorsan baya zorlanacaksın. İngilizcen varsa eğer avrupa gibi olmasada Rusyada konuşacak birilerini bulma ihtimalin Türkiyeye nazaran oldukça fazladır. Sokaklarda tekin olmayan çok fazla insan var ve dikkatli olmanı öneririm. Bilmediğin sokaklara, mekanlara sakın girme Rusya avrupaya benzemez. Dolar değişimi yaparak iyi geçinebilirsin Rusya çokta pahalı değil ve taxi kullanımında yandex taxi kullan (uygulamasını indir seç ve öde).

akrep01 Şuan okdukça soğuk ve gitmeni önermem. Başkanet dışında Lviv (Polonya sınırın da) şehrine gitmeni öneririm ve İngiliz dilini biliyorsan çok rahatlıkla konuşacak birilerini bulursun. Ayrıca Ukrayna oldukca ucuz ve güzeldir. Fazla bişey bekleme metroları ve otobüsleri hala sovyetlerden kalma, fakir görünümlü bi ülke.
Ranay 88644

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** N**
  • Mesajlar 596
  • Beğeniler 415 / 192
  • Ticaret 1, (%100)
@turalabiyev bu güzle yazı için çok teşekkür ederim
Bu caddeler tekin değildir meselesi internette de sürekli dolanıyor + gece dışarı cıkmayın diyor Ne derece ciddiye almalıyım açıkcası onu tam anlayamadım

+ 2 veya 3 gün sonra otel rezervasyonu yapacağım
otelin konumu hakkında yanılgıya kapılmamak icin tavsiyenizi isteyebilir miyim o tarihte ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al