wmaraci reklam

Siz olsanız ne yapardınız ?

37 Mesajlar 3.986 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Sertifikaya bağlanma rahat olacağın işi seç bu bir ise seni mutlu ederse ne duruyorsun. ikincide mutlu olurum dersen tekrar ediyorum ne duruyorsun. Parası yüksek diye değil, sana birşeyler katması için seç işi :)
Snotrau

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Aylık 100 TL - 110 TL mi? hocam yoksa bir sıfır eksik mi koydunuz. Yani bu miktarlar çok düşük kendinizi yıpratmayın. Mesaj atan herkes de normal karşılayıp 2. şirket demiş anlayamadım. Yani ortalama günlük 3.5 TL ye çalışıyorsunuz. Kaç saat çalışıyorsunuz hocam? Tek gelir bu şirketten 100 TL mi?

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Ilk sirkette kalir bos vakitlerimde ekstra seo isleri yapardim. Egitimin size katkisi olacaktir muhakkak ama Recep Ivedik'in dediği gibi "siyah kuşak, kemer seni kurtarmaz hocam" Bu işin okulunu okuyup pratikte zerre kod bilgisi olmayip ödevlerini forumdan yaptiran insanlar fazlaca olduğundan genelde baska bir işe girerken belgeleri sertifikalari pekte s..klemiyorlar.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
redwm hocam ücretleri misal olarak veriyorum diye yazmış arkadaş... asıl maaşı söylemiyor yani.
Snotrau Hocam asıl konu rahatlık.Eğitime gönderecekler daha fazla maaş alıcam diye düşünme.Evet eğitim güzel bilgi önemli maaşın artması iyi ama her sabah işe giderken söylene söylene gidersen o zaman verimli olmazsın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HelloWorld01 HelloWorld01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 1, (%100)
Ygtgnn pardon, biraz hızlı okumuş, atlamışım detayı. Bir an aylık 100 TL görünce çok şaşırdım.
Ygtgnn

kişi bu mesajı beğendi.

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Sertifikaya bağlanma rahat olacağın işi seç bu bir ise seni mutlu ederse ne duruyorsun. ikincide mutlu olurum dersen tekrar ediyorum ne duruyorsun. Parası yüksek diye değil, sana birşeyler katması için seç işi :)

Mrtcn hocam aslında sertifika hani geçerlilik açısından önemli diğer türlü seo bilgime pekte etkisi olacağını sanmıyorum ama ben aslında seodan çok mobil uygulama ya da tasarım yapabilmek isterdim o konularda da bana katkıları olacak evet başta sıkıntılı geçicek 2. şirket ama sonradan arkadaş ortamımda orda olduğudan bence daha mutlu olacağım

redwm adlı üyeden alıntı

Aylık 100 TL - 110 TL mi? hocam yoksa bir sıfır eksik mi koydunuz. Yani bu miktarlar çok düşük kendinizi yıpratmayın. Mesaj atan herkes de normal karşılayıp 2. şirket demiş anlayamadım. Yani ortalama günlük 3.5 TL ye çalışıyorsunuz. Kaç saat çalışıyorsunuz hocam? Tek gelir bu şirketten 100 TL mi?

Gerekli açıklama aşşağıda yapılmış ama yinede bildirim vereyim dedim ayıp olmasın teşekkür ederim yorumunuz için :)

Okan_IŞIK adlı üyeden alıntı

Ilk sirkette kalir bos vakitlerimde ekstra seo isleri yapardim. Egitimin size katkisi olacaktir muhakkak ama Recep Ivedik'in dediği gibi "siyah kuşak, kemer seni kurtarmaz hocam" Bu işin okulunu okuyup pratikte zerre kod bilgisi olmayip ödevlerini forumdan yaptiran insanlar fazlaca olduğundan genelde baska bir işe girerken belgeleri sertifikalari pekte s..klemiyorlar.

Okan_IŞIK boş vakitlerimde zaten ekstra seo işleri yapıyorum ama ruhen sıkılmaya başladım burda durmamın bir manası kalmıyor o zaman ara ara saçma sapan işlere koşturuyorum ben evden freelancer olarak ' da bu işleri yapabilirdim aslında tam dediğinize geliyor benim durumumda seoda aslında çokda bilgili değilim evet bir kaç siteyi 1. sayfaya taşımışlığım var ama derinlemesine anlamıyorum bu işten öyle düşünüyorum yani.

Ygtgnn adlı üyeden alıntı

redwm hocam ücretleri misal olarak veriyorum diye yazmış arkadaş... asıl maaşı söylemiyor yani.
Snotrau Hocam asıl konu rahatlık.Eğitime gönderecekler daha fazla maaş alıcam diye düşünme.Evet eğitim güzel bilgi önemli maaşın artması iyi ama her sabah işe giderken söylene söylene gidersen o zaman verimli olmazsın.

Ygtgnn Hocam zaten bu işyeri evimin yanında 2. şirket için yol parasıda veriyorum yani aslında neredeyse aynı ücreti alıcam tamamen yazılımda ve seoda daha çok kendimi geliştirmek için gidiyorum gibi bir şey eğitimler 2-3 hafta kadar sürecek daha sonra pratik olarak hem çalışıp hemde yazılım öğrenicem öğrendiğim için maaş alıcam gibi bir durum olacak arkadaş ortamımda orada birisi proje sorumlusu diğeri yazılım uzmanı 1. şirketten çoktan ayrıldım 2. şirkete başlıyacağım

Olmayacak diye birşey yoktur.

• Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

ciplakyazar adlı üyeden alıntı

İkinci şirketi seçerdim. Para bir yana kendimi geliştirmek için. Sen kendini geliştirdikten sonra zaten 3. bir şirket peşine düşer :)

Düz erkek mantığı oldu la :D

ciplakyazar valla hocam 3. şirkete kadar kalmam umarım bu son şirketim olsun burdan yolumu alıyım

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
Snotrau Hakkında hayırlısı olsun. 3. şirket kendi iş yerin olur inşallah :)
Snotrau

kişi bu mesajı beğendi.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
2.şirket fix.
Snotrau

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

Ygtgnn adlı üyeden alıntı

Snotrau Hakkında hayırlısı olsun. 3. şirket kendi iş yerin olur inşallah :)

Umarım hocam ilk 2 hafta ve 1. ayımda bilgilendirme olarak konu altında bana yararlarından ve sektörde ki durumumdan bahsederim hep beraber yararlı mı oldu zararlı mı görmüş oluruz pişman olmayacağım gibime geliyor forumda bu kadar değerli sektörde bir yerlere gelmiş sizlerinde yorumlarına bakılırsa hata yapmıyorum
Ygtgnn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al