Sizce bu domaini satışa çıkartsam sadece isim ederi ?

19 Mesajlar 1.726 Okunma
lostyazilim
smmexpress

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Arkadaşım, sürekli alan adı piyasasının içinde olduğum için şahsi tahminim budur. Bende olmamasına üzüldüm desem yalan olur :D

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim fakat bu domainin ederi için ciddi iddialarda bulunanlar oldu bu yüzden sizlerden fikir almak istedim :) teşekkürler tekrar
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...
wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

SunucuBilgim adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim fakat bu domainin ederi için ciddi iddialarda bulunanlar oldu bu yüzden sizlerden fikir almak istedim :) teşekkürler tekrar

Siteni merak etip ziyaret etmek istedim. Aşağıdaki uyarıyı aldım.

McAfee WebAdvisor
Durun!
Oraya gitmek istediğinizden emin misiniz?
http://bilgile.com/ bilgilerinizi çalmaya çalışabilir.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Domainim ne kadar eder sorularının hemen hemen hepsine cevap vermeye çalışıyorum. Geçenlerde yine bir arkadaş yazmıştı kurnazadam ismi için ve yine birçok sahte webmaster geçinen ve belki de bana kızanlar, normal kayıt parasına vb. demişlerdi.

Neyse. Sizin domaininiz bence, reg. fiyatının 3-4 katı kadar edebilir diye düşünüyorum.

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)

Siteni merak etip ziyaret etmek istedim. Aşağıdaki uyarıyı aldım.

ben böyle bir hata almıyorum hocam başka alan varsa iletsin çünkü ilk defa sizden duyuyorum hocam

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...
wmaraci
wmaraci

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Domainim ne kadar eder sorularının hemen hemen hepsine cevap vermeye çalışıyorum. Geçenlerde yine bir arkadaş yazmıştı kurnazadam ismi için ve yine birçok sahte webmaster geçinen ve belki de bana kızanlar, normal kayıt parasına vb. demişlerdi.

Neyse. Sizin domaininiz bence, reg. fiyatının 3-4 katı kadar edebilir diye düşünüyorum.

Domain hakkında görüş bildiriyoruz. Yorumunu Kakarotto nickli arkadaş ve ben üzerimize alınabiliriz. Kakarotto' nun kod bilgisine imreniyorum. Wmaracı'daki en paylaşımcı, yardımcı arkadaşlardan biridir. Bana gelince; onlarca domain aldım, sattım. Az çok bilgim oldu domain konusunda.
Ben bu konuya benzer bir konu açtığımda olumlu ya da olumsuz bir yorum bile gelince seviniyorum.Domain hiç etmez diyene de çok para eder diyene de saygılı olmak gerekir.

Eski bir konuda domain için az para eder diyenler sana kızıp öyle demiş olabilirmiş, sahte webmastermış diyorsun. Sayende güldüm dostum :)

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Domain hakkında görüş bildiriyoruz. Yorumunu Kakarotto nickli arkadaş ve ben üzerimize alınabiliriz. Kakarotto' nun kod bilgisine imreniyorum. Wmaracı'daki en paylaşımcı, yardımcı arkadaşlardan biridir. Bana gelince; onlarca domain aldım, sattım. Az çok bilgim oldu domain konusunda.
Ben bu konuya benzer bir konu açtığımda olumlu ya da olumsuz bir yorum bile gelince seviniyorum.Domain hiç etmez diyene de çok para eder diyene de saygılı olmak gerekir.

Eski bir konuda domain için az para eder diyenler sana kızıp öyle demiş olabilirmiş, sahte webmastermış diyorsun. Sayende güldüm dostum :)

İstediğiniz kadar domain alıp satabilirsiniz. Bakın kendiniz de diyorsunuz ki ticaret amaçlı aynı zamanda bunu tecrübe ederek yorum yapıyorsunuz.
Ancak ben, domainleri yorumlarken ticaret amacı gütmüyorum. Herkes çok iyi bilir ki, ticaret güdümü olan hiçbir zaman tarafsız olamaz ve objektif olarak yorum yapamaz. Güldürdüğüme sevindim.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
cok orjinal bir isim değil ama pr li domain ise üzerine koyar biraz

sacon sacon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 22 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
projelendirebilirseniz eğer 2 bin civarında olabilir

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

serras62 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar artık domaini 20 liradan kaydet, 10 katına sat devri bitti. Alan adını değerli kılan kriterler vardır. Kısa olması jenerik olması keyword olması gibi. Eğer alan adınız bu özelliklerden hiçbirini karşılamıyorsa piyasada bu kadar durgunken domainlerinizi kayıt parasına bile satmanız zor.
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al