wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce bu gerçekmi ?

12 Mesajlar 1.876 Okunma
wmaraci reklam

cngzhnyldz cngzhnyldz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 245 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Spor geçmişi var gibi geliyor var bana ama, iğne veya kimyasal kullanmış mıdır bilemiyorum. 102 kilo bir insanın ilk resimdeki gibi vücudu olması çok zor, spor geçmişi olmasa sarkık olur göğüsler göbek kısımları.
Köstek olmaya gerek yok bence, adam çalışmış yapmış tebrik etmek düşer bence.

wmaraci
reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Şimdi gene bir body konusu ve gene birşey bilmeden konuşup duran insanlar. Bu değişim gerçek. Kendi de bu fotonun üstüne Muscle Memory yani Kas Hafızası yazmıştı. bu olay tamda bu

Ek Olarak: Saygı duyulacak birşey. Burada iğne kullanmış diyip geçen arkadaşlar içini rahatlatmasınlar :)) böyle konuşan kişiler 10 yıl iğne yapsa gene bu şekilde vücüda sahip olamaz. Yakın arkadaşlarım var bu şekilde ve. Çok sıkı ve disiplinli bir hayatları var. Her akşam, kahvaltını öğle yemeğini ara öğünlerini ve akşam yemeğini yapıp. Çantana koyup sabah onlarla dışarı çıkmak ne kadar kolaydır sizce? Ben kendi doğum gününde bir çatal pasta almayan insanlar biliyorum.1 bira, 1 sigara içmeyen. Günde 10 saat uyuması gerektiği için akşam 10'da yatağa giren.Fazladan bir dilim ekmek,yemek vs. yemeyen. Bu kadar basit iğne yapmış geçmiş değil beyler. Azıcık işin içinde olsanız anlarsınız değilseniz de susun. Ayrıca bu adam iğne yapmış, her türlü steroidi yalayıp yutmuş ama adamların işi bu. Bu adam salon işletiyor. Bu adamın müşteri kapması için vücudunun çok sağlam olması lazım veya müsabıktır. ( Gerçi meter müsabık mı bilmiyorum da) Olay budur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al