Arkadaşlar şuanda telefon olarak iPhone4 operatör olarak da Vodafone kullanmaktayım.

Hattım faturasız yani kontörlü ve sadece aylık 14 TL verip 250 MB Sınırsız Data'lı (250 MB dolunca hız düşüyor) internet paketi yapıyorum. Herhangi bir tarifeye falan bağlı değilim.

Arkadaşlar Fenercell'in çok uygun olduğunu söylediler, koyu bir Fenerbahçe'li olduğum içinde bir anda geçmeyi düşünmeye başladım.

Biraz araştırdım 21 TL'ye bir çok avantaj falan sağlıyormuş, açıkçası benim işime yarayacak 2 şey var biri konuşma, diğeri internet paketi. Sizce geçmeli miyim geçmemeli miyim ? Eğer geçersem aylık 21 TL'yi aşmayacak şekilde ne gibi paketlere abone olabilirim ?

------------------------------

2. Sorum

Aynı şekilde geçersem eğer kız arkadaşıma da Fenercell aldırmayı düşünüyorum, sanırım konuşma paketlerinde falan daha iyi oluyormuş iki tarafında taraftar kart sahibi olması. Kendisi Blackberry kullanıyor, yani Blackberry'e özel internet paketi yapacak Fenercell'in bu hizmetlerinin fiyatlandırması nasıl ? Sitesinde araştırmama rağmen Blackberry İnternet Paketleri ile ilgili bir sayfa bulamadım.

Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.