Sizce İşe Alınırmıyım

4 Mesajlar 766 Okunma
smmexpress

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam türkiyenin sayılı şirketler arasında bir toplulukta şaun 12. staj görmekteyim haziran ayında staj sone eriyor. Bize üniversite okuyup tekrar gelmemizi söylediler yani kısacası lise mezunu almıyorlar. Şimdi diyeceksinizki tamam işte kendin cevabı vermişsin bize niye soruyorsun arkadaşlar ben engelli bir kardeşinizim sizin bildiğiniz gibi topluluk şirketlerinde engelli iş alımları mevcut şuan olduğum şirkette 50 den fazla engelli var. Benimde elimde engelli rapaorum kısaca gündüz iş akşan okul yapmak istiyorum iş başvurusu yapsam kabul edilirmi bu arada hala staj görmekteyim. Bunu bana diyen stajın bittikten sonra iş başrusu yap diyen bir abim var kendisi arşiv de çalışıyor alırlar demişlerdi. Sizce iş başvurum kabul edilir mi ?

wmaraci
reklam

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 684
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
işini düzgün yaptığı sürece kolay kolay hiç bir başvuru red almaz başvuru yap tabi kaybetcek bişeyin yok kardeş

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Kumrat adlı üyeden alıntı

işini düzgün yaptığı sürece kolay kolay hiç bir başvuru red almaz başvuru yap tabi kaybetcek bişeyin yok kardeş

dediğim gibi birde engellilere öncelik var burada lise mezunuyum diye almamazlık yapsınlar ?

Kumrat Kumrat asliyet.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Developer - Kurumsal
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 684
  • Beğeniler 135 / 134
  • Ticaret 52, (%100)
kardeş ben lise mezunuyum bi firmanın bilgi işlem sorumlusuyum diploma tabiki önemli ama tecrube ve bilgi daha önemli diplomanın geçmediği bölümler var adam masaya oturtunca yaptığın işe bakar genel olarak kaybetcek bişeyin yok sen başvurunu yap oldu oldu olmadı başka yere yaparsın olmadı okuluna devam edersin denemeden sonuç bulamazsın.

İlanrehberim.com | Ücretsiz olarak firmanızı tanıtabilir, ürün ve iş ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al