wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce Playstation mı İnternet Kafe mi ?

14 Mesajlar 1.849 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fatihbaz fatihbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 161 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlarında belirttigi gibi artık internet kafenin pek bi tadı yok.eskiden evlerde pc yoktu,pc olsa internet yoktu.bu yüzdende internet kafeler o ara güzel para kazandı ama artık bırak pcyi,herkesin elinde son model telefonlar var ve bunlarda internette var.internet kafenin bi albenisi kalmadı ama ps işi öyle degil,hem meraklısı çok hem eve herkesin alacagı bişey degil.ama 7-8 yıldır özellikle dikkatimi çeken bişey var bu ps salonları ile alakalı.devlet bi kaç yıl yasaklıyor,heryerde ne kadar ps salonu varsa hepsini kapatıyor.çok güzel iş yapan,müşterilerin kuyduk oldugu biçok yer biliyorum devlet zoruyla kapatılan.ama bi süre sonra sanırım bu yasak kalkıyor,belkide denetimler kalkıyor.işin bu tarafını bilemiyorum tabi :) ve heryer tekrar ps salonu ile doluyor.adanada çok kral bi mekan vardı ben ünideyken,adam salonu süper yaptı,resmen para basıyordu.3 ay geçti,geçmedi şak diye kapattı dükkanı bigün.adam sinirden aglıyordu resmen.bi dünya masraf ettim,burayı 1 yıllık kiraladım,gitti paralar,ben bittim diye.

yani bende ps salonundan yanayım ama işin bu tarafını araştırmak gerek.devlet bi süre serbest bırakıp bi süre yasaklıyor mu yoksa aslında hep yasak ama bi ara kontrol edip sonra yıllarca kontrol mü etmiyor bunu ögrenmek gerek.bu söyledigim şekilde çok gördüm çünkü....

wmaraci
reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
imkânınız varsa oyun salonu açın bilardo , langırt , boks makinesi vs. ufakta bir fast foot bence daha iyi olur

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

cengizhann cengizhann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Ben işlek bir cadde de İçecek üzerine kurulmuş bir kafe açılması taraftarıyım

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Kesinlikle yorumlara pek aldırış etmeyin. Bulunduğunuz bölgede iddialı bir internet cafe ya da ps açarsanız ve bölgede ki sosyal medya kanallarına reklam verebilir ya da işlek caddede güzel reklam yaparsanız internet cafe ya da ps cafe olması fark etmeksizin çok güzel işler yapabilirsiniz. Bizzat arkadaşım kocaeli gebze de çok güzel bir internet cafe açtı ve şuan 1. cafe full çakılı olduğu için 2 . cafeyi açıyor.

Ancak bilgisayarlarının tekinin maliyeti 10K civarında bu yüzden ne kadar sağlam ekipman ona göre kazanç.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al