wmaraci reklam

Sokağa çıkma yasağı geldi ! COVID19 #Evdekal GÜNCEL

24 Mesajlar 2.736 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

86314 86314 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Evde olduğunu belirtmek için “ ben evdeyim, sen de #evdemisin ?” sloganıyla https://brkakts.com/evdemisin adresine tıklayarak şehrini seç, gönder. Üyelik gerektirmez.

wmaraci
reklam

ercnnakar ercnnakar ercanakar.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek .Net Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Birkaç yorum paylaştım kendimce. Buradan okuyabilirsiniz.

çok kişiselim | ercanakar.com.tr

Markamen Markamen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Utanç.

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)

Inchredible adlı üyeden alıntı

Devletin aldığı tüm aksiyonlar paniği ve dolayısıyla virüsü destekler nitelikte. Aldıkları kararların sonucunu bu kadar az düşünenlerin yönettiği ülkenin batması zaten kaçınılmazdı... Şu anda her market, fırın olağanüstü dolu. Sosyal mesafeyi geçtim, birkaç saat içinde on binlerce insan aynı yerlere elleyecek, onlar ailelerine bulaştıracak... Ne söylenebilir? Bugünün hatası birkaç hafta içinde çıkar, şu anda 3/4.000 civarı olan günlük hasta tespit sayısı on binlere çıkar.

Twittere girerek ya da yasağın olduğu kentlerde yaşıyorsanız dışarıya bir bakarak durumu gözleriniz ile görebilirsiniz. Yöneticiler sanki devlet değil, oba yönetiyor. Tam bir kahkaha şöleni? Umurumda mı? Hayır. Virüs bilime, akla ve disipline önem vermeyenleri yakaladığında umursamaz, belki de sevinçli olacağım!

Heryerin dolu olması devletin suçu değil. İnsanların cehaleti. Az bir mantığı olan insan ekmeği hertürlü durumda alınabileceğini bilmeli. Ki durumun aynı dediğiniz gibi olacağını devlette biliyordu. Açıklamalarda bu açık açık belli ediliyor. Benim evimde de ekmek yoktu. Ama fırına koşmadım. Aç kalacağımı mı sanıyorsunuz? Her durumda devleti yönetenleri kötüleyeceğinizi biliyorum bu yüzden de yazdıklarınızın dikkate alınmamasını kendimce herkese tavsiye ediyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al