wmaraci reklam

Sokak Hayvanlarına Yardım

3 Mesajlar 598 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Emirr Emirr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 35 / 72
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba benim yaşadığım bölgede bir çok sokak hayvanı var. Eskiden barınakta olan köpekler şimdi serbest. Hayvan haklarını savunan kişiler sayesinde. Şu an o hayvan haklarını savunan kişiler ortalıkta yok. Neyse.
Sokak hayvanları için kulübe yapacağım. bulunduğum bölgede 2 Gün önce çok fazla yağmur yağmıştı ve bende ordan burdan bulduğum kuru kalmış kutuları kesip biçip küçük bir kedi kulübesi yaptım.

Resimleri

Bu böyle kalmadı üstünü naylon ile kapattım su geçirmesin diye. Ama malesef bu çok fazla dayanmaz.

Arkadaşlar eğer yardım etmek isteyen olursa haftaya cuma gününe kadar para toplamak istiyorum. Altta verdiğim iban adresine yardım yapmak isteyen kişiler para atabilirler. 3tl 5tl küçük büyük fark etmez.

Yapılan bütün harcamaların listesini ve fişlerini konuya ekliyeceğim.

Kulübe, Kedi maması ve köpek maması alacağım. Şu an kim ne kadar yardım yapacak bilmiyorum ama gelen para çok olursa 2 3 tane kulübe bile yapabiliriz.

Yaptıktan sonra fotoğrafları konuya eklerim.

EMİR YİĞİT
DENİZ BANK
TR97 0013 4000 0146 9986 2000 01

kedi, köpek maması veya malzeme yollamak isteyen olursa özelden bana ulaşabilirler adresimi yollarım.

(PARA YOLLARKEN AÇIKLAMA KISMINA WMARACI KULLANICI ADINIZI YAZIN)

🌟Sıfırdan Wordpress Siteniz Yapılır. lisanslı🔥 + Mythemeshop Eklentileri 🚀
wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
https://www.adoremobilya.com/adore-kedi-evi-cat-01-hm-1-ahsap

0,10 Kuruşa sadece kargo ücretini ödeyerek alabiliyorsunuz.Şuan stok yok ara ara giriyor

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
koliden kedi evi yapma
gibi aramalar ile bir çok örnek bulabilirsiniz nasıl yapabileceğinize dair. Çevrenizde bulunan marketlerden koli alabilirsiniz ücretsiz olarak.

Bölgenizde bulunan belediye ile irtibata geçerseniz hayvanlar için mama tedariki yapacaklardır bence. Bu onların görevleri arasında yer alıyor aslında.

Bir de temizmama ile görüşerek durumu izah ederseniz belki yardımcı olurlar size.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al