wmaraci reklam

Sömürdüler

10 Mesajlar 1.230 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

30dns 30dns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Meslek Satış ve müşteri ilişkileri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Demek istediğimi şöyle açıklamak istiyorum. Bazı mısralar da başlıktan anlamsız konulara da gireceğim. Çok dertliyim yine çok üzülüyorum. Evlendim evleneli 3 yıl oldu. Düğün gecem de salonun parası dediler üzerimden takıları aldılar. Sabah oldu kamera parasi dediler paralarımı aldılar akşam oldu ev sahibi kira dedi. Verecek bir şeyim kalmadı.' İyi öyleyse çıkın madem dedi! Damadı aldım anamın evine gittim, 7 ay birlikte yaşadık bebeğimi anamın evinde doğurdum. Eşim iyi kazanmaya başladı ben işe girdim. Ailem kendi torununa bakmaya para istedi. Düğün borçlarımız var kapatamiyoruz yetişmiyor, ailen seni sömürüyor sen kendini doğrultma peşinde koş koş ne büyük aşk kaldı aramızda ne de saygı eşimi hala çok seviyorum. Ölürüm yoluna fakat öyle yordu ki herkes öyle yoruldum ki anlatamam demek istediğim şu aslında sen başka planlar yaparsin hayat sana yaşaman gerekeni yaşatır.

wmaraci
reklam

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
Gördüğüm kadarı ile 30 yaşındasınız. Yani bizim gibi 90 ' ların çocuklarındansınız. Üzülerek söylemeliyim ki , Artık aile kavramı , akraba , komşu kavramı diye bir şey kalmadı. Öz kardeşiniz , Öz Anne ve babanız bile sizden çıkar sağlamak için hareket edebiliyor. Çok ama çok üzücü olmasına rağmen durum budur. Kaldı ki , kayın valideniz ya da kayın pederiniz sizi daha rahat ve vicdansızca sömürme yoluna rahatlıkla girebilir. Keşke yapmasaydınız demeyeceğim. Bu saatten sonra yapmayın diyeceğim.
Ancak , maddi sıkıntılar yüzünden eşinize olan " aşkınızı " kaybetmeyin. Hayat şartları günümüzde ne yazık ki çok zor. Bir evde ya çok yüksek gelir elde eden bir kişi olmalı , ya da aile bireylerinin tümü çeşitli sektörlerde çalışmalı. Eşinle bir birinize daha sıkı sarılın. Beraber proje yapın . Beraber plan yapın. Zorluklar ardından her zaman güzel şeyler getiri. Yeter ki azminizi ve sevginizi koruyun.
Arestr flatcast MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Çok haklısınız,Çok teşekkür ederim. Dediğiniz tavsiyeleri deniyorum. Yinede bir şekilde aynı evreye giriyorum. Allah yardımcımız olsun.

Li10 Li10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kategori Müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 9 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hayat şartları zor. Aileniz içinde zor sanırım ki torunlarına bakmak için para istiyorlar bu zamanda kızamıyorum haksız da değiller. Birine bakmak artik çok masraflı ailenizi hoş görün yabancıya vereceğiniz parayı onlara verin içiniz rahat eder en azından iyi bakıldığını bilirsiniz. Olaya böyle bakarsanız daha mutlu olursunuz. Evlisiniz artik ekonomik olarak k3ndinize yetmelisiniz.
30dns

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 08.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim.

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Eşiniz bir işe girer + siz bir iş bulursunuz , karı koca birbirinize yaslanarak maddi konuların üstesinden gelebilirsiniz. Kardeşimizi de ufak yollu bir kreş-anaokuluna yazdırırsınız, hem o kaliteli zaman geçirir hemde siz eşiniz ile birlikte kendinizi sıkarak maddi konuların üzerinden gelirsiniz.

Bu gibi zor zamanlarda sizi en iyi anlayacak olan kişi hayat arkadaşınızdır. Zor zamanlar geçiriyor olabilirsiniz, hatta bazen bu zor günler yüzünden birbirinizi kırıyor olabilirsiniz, psikolojiniz kötü etkilenmiş olabilir vs. Eşiniz sizi tolere etsin , siz de eşinizi tolere edin ve sırt sırta verip çalışarak bugünlerin üstesinden gelin :)

Siz çalıştığınız sürece maddi konularda elbet eliniz rahatlayacaktır ama manevi boşluğu dünyanın hiçbir para birimi dolduramaz.

İyi geceler, iyi forumlar dilerim.
30dns

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / K
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 10 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İyi yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
Bu psikolojik olarak İyi geldi.

Dasha Dasha Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
umarım bundan sonraki hayatın hep güzel olur hiçkimsenin seni düşürmesine izin verme hayat tesadüfleri sever kelimesini cok severim inşallah o tesafüdte sana güler ama herşeye negatif bakma lütfen
30dns

kişi bu mesajı beğendi.

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Bende yaşıyorum benzer sorunları, yapabileceklerim ancak benden büyüklerin yapabileceği kadar.
30dns

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Insanlar degisik degisik hayat yasarlar yasanan bu hayat icersinde herkes mutluluguda gorur mutsuzluguda. Bu hayatta en onemli olan sey aile mululugudur sizde ne guzel esinizle beraber bu mutluluga baslamissiniz umarin ileriki zamanlardada bu mutlulugunuz surer. Bende bundan 20 yil once evlendim ve fransaya geldim fransaya geldigimde degisik ve zor bir hayata basladim esimin ailesinden hicbir yardim yoktu ama esimin bir isi vardi onun sayesinde zorlu gunlerde gecirsek yavas yavas dil ogrenip calismaya basladim ilk zamanlarda cok zor oldu sabir ve esimle olan mutlulugumuz sayesinde hayata beraber sarildik ve simdi guzel gunlerdeyiz. Diyecegim sudurki hayata kusmeyin skintilari umursamayin hic olmazsa sizi seven bir esiniz var sabrederseniz elbette guzel gunler gelecektir.
30dns

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al