Arkadaşlar üniversite de bir kulüp kurduk bu kulüp altında bir çok sosyal projemiz şuan hayata geçti.

Projelerden biri Lösev/Küçük hasta çocuklar için '' Bir dilek tut kampanyası''
Öncelikle belirlemiş olduğumuz hastahane de ki müdürler çocuklar boş zarf verip dileklerini isteyecekler ve bu dilekler bize iletilecek.

Peki bu hediyeler/eşyalar nasıl alınacak?

Şuan bir çok arkadaşımızla beraber ayraç yapıyoruz. Bu ayraçları ise gönülden ne koparsa fiyatı ile satışa sunuyoruz. Alan arkadaşların bunun nereye gittiğini bilmeleri için alanların hem telefon hemde mail adreslerini alıyoruz. (Hediye fişlerini, fotoğraf ve videoları gönderebilmek için)

Ayraçlar satıldıktan sonra hediyeler alınıp yola çıkılıyor ve daha sonra da çocuklara hediye ediyoruz.
Kısmen hem fotoğraf hemde video görüntüsü alıyoruz. Fotoğrafları fişleri ve videoları hem mail hem de whatsapp yolu ile gönderiyoruz.

Örneğin bir video şöyle: Hediyesini alan bir çocuğun (diyelim işte ayraçlardan alan hasan hüseyin ali ) hasan hüseyin ve ali abicim hediyeniz için çok teşekkür ediyorum demesi gibi.

Böyle bir proje ürettik ve şuan satışlar başladı. Bunun için bize destek olur musunuz? Yani afiş hazırlanmasında bize tasarımcı olarak yardım edebilirsiniz.

Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.