wmaraci reklam

Sözlüklere Üyelik

3 Mesajlar 630 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Ekşi sözlük te hesabım var 3 yıl önce açtım arada yazdım ama bı türlü enryler görünmüyor yani hep caylagim sıram da aynı
Sorum şu inci, Uludağ hangi sözlükte muhabbet güzel bide hangi sözlükte yazar olmak kolay?
Ekşi sözlük te yazar olmak için ne yapmalıyım taktik verebilirmisiniz teşekkürler
Not : hesap satın almak istemiyorum kendi nickimle ilerlemek istiyorum

wmaraci
reklam

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
ekşi de bir halt yok kardeşim. tavsiyem 3. sözlükte de yazar biri olarak, sözlüklerden uzak durman. öyle tipler var ki okurken sinirden delirirsin. sen yazarsın başkaları delirir ne gerek var? ben bıraktım.

ekşiye gelirsek, 10 entry gir kendi yorumunla tanım içerikli 4 5 yıl boyunca haftada her gün gir anca üye olursun. o da anca. :D boş işler, yani uğraşma. ben 2012 de üye olmuştum. 2016 da aklıma geldi bir bakayım dedim, çaylaklık kalkmış. öyle sıkıntılar çekmemiştim yani.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

mdhouss adlı üyeden alıntı

ekşi de bir halt yok kardeşim. tavsiyem 3. sözlükte de yazar biri olarak, sözlüklerden uzak durman. öyle tipler var ki okurken sinirden delirirsin. sen yazarsın başkaları delirir ne gerek var? ben bıraktım.

ekşiye gelirsek, 10 entry gir kendi yorumunla tanım içerikli 4 5 yıl boyunca haftada her gün gir anca üye olursun. o da anca. :D boş işler, yani uğraşma. ben 2012 de üye olmuştum. 2016 da aklıma geldi bir bakayım dedim, çaylaklık kalkmış. öyle sıkıntılar çekmemiştim yani.

Sinir edici şeylere bende cevap yazmak istiyorum ondan istedim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al