wmaraci reklam

Staj Yeri Arıyorum. Nasıl bulabilirim?

5 Mesajlar 876 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
İyi günler, Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz tatilinde zorunlu staj yapmam gerekiyor. Staj bilgileri bizlere biraz geç verildi. Aselsan gibi bazı büyük firmaların staj başvuruları mart ayında bitmiş. Ayın 29'una kadar staj yeri bulup okula onaylatmam gerekiyor. İlk defa staj yapacağım için nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Tecrübeli kişilerden yol göstermelerini istiyorum. Staj yapacağım yerde en az 1 tane Bilgisayar Mühendisi olması gerekiyor.

Öncelikle Ankara'da stajyer olarak almak isteyen işyeri sahibi varsa forumda çok iyi olur. Tecrübeli arkadaşlardanda yol göstermelerini istiyorum. Hangi firmalarda bilgisayar mühendisi çalışıp çalışmadığını nasıl öğrenebilirim? Stajyer alımı olup olmadığını nasıl öğrenirim? Nasıl başvuru yapabilirim? Hiç bir bilgim yok hiç bir işyeri ile görüşemedim. Kariyer.net benzeri sitelerdede aradığım sonucu bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
İş-Kur'un bu yönde çalışması vardı. Bir araştırın. Dilerseniz de detayları buraya eklerim daha sonra. Sağlıcakla.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)
Okuluna söyle senin yerine bulur

Insecta Insecta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
okulda rehber hocanıza şirketlerin bir kısmının ulaşmış olması lazım ona sorarsanız ilgilenirse yönlendirecektir, yada ihtiyaç belirtmiş şirketleri size söyleyecektir

wmaraci
wmaraci

mustafaersy mustafaersy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek App Developer
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 44 / 30
  • Ticaret 3, (%100)
AZRaeLeM Staj yapmak istediğin şehirde teknopark/teknokent varsa oraya git. Orada yazılım firmalarının ofislerini bulursun. Binaların girişinde yazar veya içeri girip kapılarındaki isimlerden bakarak da bulabilirsin. Birini seç ve içeri gir , neler bildiğini , neler yapabileceğini anlat ve iş iste, onlar almasa bile seni stajyer alan şirketlere yönlendireceklerdir.

Android & Java Geliştirici
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al