wmaraci reklam

Suriyeliler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

55 Mesajlar 6.999 Okunma
wmaraci reklam

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Kusura bakmayın ama siyaset yapmak yasak. Ek olarak Cumhurbaşkanı, Başbakan vs. gibi devlet büyüklerine de asla ve kat'a bir kelime dahi yapılmaması gerektiğini hatırlatmak isterim. Burada bu tür konuların bile açılması hakkında zaten sıkıntı olacağını bildirmek isterim. Wmaraci gibi büyük bir Webmaster Forum' un da Google üzerinde aranma olacağını ve Wmaraci' ni kötüye sevk ettiğinizi bilmenizi istiyorum. O yüzden bu tür konuları açmadan önce 1000 defa düşünün derim. Siyaset yapılacaksa izinli olarak açılır bir siyaset forumu orada TC Kimlik Numarası, Telefon Numarası, IP Numarası vs. gibi kaydolur istediğiniz kadar eleştiri yaparsınız.

Şimdi bazı kişiler bu laflarımı ters olarak bana karşı olacak ve sen Türk değilmisin lafını edecektir. Onlara da şu lafımı söylemek istiyorum. Kimse tanımadığı kişiler hakkında asla yorum yapmasın. Sadece burada güzel bir Webmaster Forumu olan Wmaraci' ni bu tür siyasi konular ile bozmasını ve kapatılmasını istemediğim içindir. Konu Dışı kategorisinde açılsa bile yazdığınız yazıların hepsini Google Bot ile anında index alması sebebiyeti ile bu tür konuların silinmesinden yanayım.

Zamanında yapılan şeyleri unutmayın (Gezi Parkı) bu Suriye Vatandaşları içinde aynı şekilde olacağını hatırlatmak isterim. Ek olarak kimse Cumhurbaşkanı ve Başbakan' dan daha iyi bilemezsiniz.

Ben asla Parti tutmam. Tutacaksam da burada o partiliyim şu partiliyim demem. O kadar Şehit varken kalkıp bu tür şeyleri de düşünmem. O kadar şehit haberleri çıkıyor neden burada yazmıyorsunuz. Örnek olarak ben TV izlemem Haber İzlemem ve sürekli olarak webmaster forumlarında ve müşterilerime iş yapmaktayım. Bunları neden yazmıyorsunuz. Suriye Vatandaşları Türk Vatandaşı olacakmış siz Cumhurbaşkanı 'nın verdiği emirlere karşı mı geleceksiniz. O kadar Milletvekili var Türkiye seçim yaptı bırakın onlar tartışsınlar. Milletvekilleri sizin yerinize karşı gelsinler. Bu milletvekillerini seçen kişiler bizler değilmiyiz? Madem seçtiniz o zaman bir kelime dahi edemezsiniz.

Vaktinizi aldımsa özür dilerim ama gerçekler can yakar mış. Bir soruşturma açılırsa bu forumdaki herkes işin içine girer. Sadece siz değil. Sizleri kırdımsa özür dilerim.

Saygılar.
BiELOF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

Kusura bakmayın ama siyaset yapmak yasak. Ek olarak Cumhurbaşkanı, Başbakan vs. gibi devlet büyüklerine de asla ve kat'a bir kelime dahi yapılmaması gerektiğini hatırlatmak isterim. Burada bu tür konuların bile açılması hakkında zaten sıkıntı olacağını bildirmek isterim. Wmaraci gibi büyük bir Webmaster Forum' un da Google üzerinde aranma olacağını ve Wmaraci' ni kötüye sevk ettiğinizi bilmenizi istiyorum. O yüzden bu tür konuları açmadan önce 1000 defa düşünün derim. Siyaset yapılacaksa izinli olarak açılır bir siyaset forumu orada TC Kimlik Numarası, Telefon Numarası, IP Numarası vs. gibi kaydolur istediğiniz kadar eleştiri yaparsınız.

Şimdi bazı kişiler bu laflarımı ters olarak bana karşı olacak ve sen Türk değilmisin lafını edecektir. Onlara da şu lafımı söylemek istiyorum. Kimse tanımadığı kişiler hakkında asla yorum yapmasın. Sadece burada güzel bir Webmaster Forumu olan Wmaraci' ni bu tür siyasi konular ile bozmasını ve kapatılmasını istemediğim içindir. Konu Dışı kategorisinde açılsa bile yazdığınız yazıların hepsini Google Bot ile anında index alması sebebiyeti ile bu tür konuların silinmesinden yanayım.

Zamanında yapılan şeyleri unutmayın (Gezi Parkı) bu Suriye Vatandaşları içinde aynı şekilde olacağını hatırlatmak isterim. Ek olarak kimse Cumhurbaşkanı ve Başbakan' dan daha iyi bilemezsiniz.

Ben asla Parti tutmam. Tutacaksam da burada o partiliyim şu partiliyim demem. O kadar Şehit varken kalkıp bu tür şeyleri de düşünmem. O kadar şehit haberleri çıkıyor neden burada yazmıyorsunuz. Örnek olarak ben TV izlemem Haber İzlemem ve sürekli olarak webmaster forumlarında ve müşterilerime iş yapmaktayım. Bunları neden yazmıyorsunuz. Suriye Vatandaşları Türk Vatandaşı olacakmış siz Cumhurbaşkanı 'nın verdiği emirlere karşı mı geleceksiniz. O kadar Milletvekili var Türkiye seçim yaptı bırakın onlar tartışsınlar. Milletvekilleri sizin yerinize karşı gelsinler. Bu milletvekillerini bizler değilmiyiz? Madem seçtiniz o zaman bir kelime dahi edemezsiniz.

Vaktinizi aldımsa özür dilerim ama gerçekler can yakar mış. Bir soruşturma açılırsa bu forumdaki herkes işin içine girer. Sadece siz değil. Sizleri kırdımsa özür dilerim.

Saygılar.

Buradan ne anlıyoruz daha ileri gidilirse giden herkesi tek tek çetelesini tutup şikayet edeceksiniz yani ?
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Şikayet derken? Ben zaten konuyu Yönetime report ettim. Ne gerek var ki gerisine. Ben tek tek uğraşmam asla konunun kapatılmasından yana olduğum ve foruma zarar verecek olan bir konuyu içerdiği için kaptılmasını söylerim. Yönetim de zaten inceleme yapar ne gerekiyorsa onu yapar.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Konuda cumhurbaşkanı başbakan ve diğer idarecilere laf edilmiyor yaptıkları tutarsız davranışların Türk milletine zararından bahsediliyor.Bu tarz konular yüzünden hiçbir forum kapatılmadı.Forum yöneticilerinide telaşlandırmaya gerek yok. Allah sonumuzu hayır etsin.

wmaraci
wmaraci

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

Atlascringe adlı üyeden alıntı

O konuda haklısınız benim ona bir sözüm yokki, sadece normalde bizlerin yapması gereken düşenlere yardımcı olmak. Allah korusun yarın bir gün aynı şey başımıza gelse belki bir ülke bile bizi kabul etmeyecek ama bizim yapmamız gereken bu.

Hocam bizim başımıza gelse başka ülkelere kaçıp kaçıp sığınmayız merak etme. Kurtuluş dönemini unutmayın, tekalifi milliye kanunlarını unutmayın. Arap kafasını bırakın. Arap ırkı helak bir ırktır. Tarihteki bütün peygamberler azıtmış bir topluma gönderilir. Bütün peygamberlerin indiği yerde arap yarımadaları, doğu'dur.

serdar38 serdar38 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1790
  • Beğeniler 481 / 391
  • Ticaret 36, (%100)
Ben cezayirden evliyim bu ülke evli oldugum halde bana Vatandaşlık hakkı vermiyor
Biz direk vatandaşlık verilmesinden bahsediyoz.
Adamlar hic bir yabancıya vatandaşlık vermiyor.

Bunlarda müslüman bir ülke ama devlet kendi ve halkının menfaatini düşüyor ve üzülüyorum bi cezayir kadar olamıyoz
sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Tartışma zeka işidir.

Suriyeden girip, Peygamberden bahsedip, konuyu nerelere çekenleri bir türlü anlamıyorum.
Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

Şikayet derken? Ben zaten konuyu Yönetime report ettim. Ne gerek var ki gerisine. Ben tek tek uğraşmam asla konunun kapatılmasından yana olduğum ve foruma zarar verecek olan bir konuyu içerdiği için kaptılmasını söylerim. Yönetim de zaten inceleme yapar ne gerekiyorsa onu yapar.

15 Temmuz sonrasında bu konudaki görüşüm değiştiği için editliyorum, bunu yapmamın nedeni hala okunuyor olması.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Arkadaşım sen yanlış yolda ilerlemeye devam edebilirsin ve bu konuda daha bilmediğin çok şey var sanırım ki bu ülkenin Cumhurbaşkanı ülkenin Beyni , Başbakanı ise Omuriliği dir. Beyinsiz ve Omuriliksiz toplumda her zamana bir gitmeyen iş olur. Hatta tüm işler durur. "
Bu arada fikirlerimi belirtip, söz hakkını vekilime bırakmadığım için mazur görün, ne yazık ki mecliste beni temsil eden oyumu almış bir vekil olmadığından, kendi kendimi temsil etmek, hakkımı savunmaya çabalamak zorunda kalıyorum." yazına istinaden de yaşına bakıyorum 30 görünüyor. Kalkmış ben seçmedim diyorsun kim seçti kendi kendine mi seçildi o kadar Milletvekili birşeyi yazarken düşünün diyorum halen aynı şekilde yazmaya devam ediyorsunuz. Oy vermedin ise neden vermedin bu bizi ilgilendirir mi. Seçilmedi ise Halk istememiştir ki seçilmemiştir.

Şimdi de dersin yok sandıklar daki oylarda sayımları yanlış. Gözetmenler orada boş yere mi oturuyor. Ya da sen bunları biliyorsun neden belgelemedin fotoğraf ta çekebilirdin herşeyi yapardın. Bu sayım hakkında belgeleyip YSK' e gönderebilirsin buda senin en doğal haklarından ki sen bunu da yapamadınsa ona da birşey diyemiyorum.

Konunun uzamasını da istemiyorum gerçekten şunu idrak edemeyen arkadaşlarımız halen daha diyor ki yok öyle yok böyle. Burası Siyasi konuları taşıyacak bir FORUM değildir. Siyasi değil diyorsunuz halen yok ona oy attım yok buna oy attım demeye devam ediyorsunuz. Kime oy attı iseniz o sizi alakadar eder. Burada parti ismi geçiriyorsunuz ve üstüne de siyasi değil diyorsunuz.

Siyaset veya politika, devlet işlerini düzenleme ve yürütme sanatıyla ilgili özel görüş veya anlayış. Şuanda sizin yaptığınız şeye de siyaset denir ki bırakında bu işi seçtiğiniz kişiler yapsın. Ben seçmedim o seçmedi kim seçti bu kadar Mileltvekilini tombala dan mı geldi.

Saygılar.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Eğitilmemiş ve eğitilemeyecek bir millet tamamen gereksiz oy kullanmaktan başka hiç bir işe yaramıyacaklar.Büyük ihtimal çoğu askere bile gitmeyecek.Umarım diğer dünya denen şey vardır.Bunda emeği geçen herkesin.Verdiğim tüm vergiler bogazlarında kalsın.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 0 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 0 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al