wmaraci reklam

suriyelilere toki konutu! şikayet edin

40 Mesajlar 4.766 Okunma
smmexpress

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
2.5 milyon değil 40.000 kişi alınacak ilk başta. Sonra ise 8 sefere dağıtılmış şekilde en fazla 300.000 kişi alınacak.

Alınacaklarda aranılan şartlar:
1- Biyolojik kimlik taraması yapılmış olmalı
2- Profesör, akademisyen, doktor, mühendis olmalı (ilk etapta)
3- Tekniker ve hizmet sektörü ustası (2. etapta)

wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

senol77 adlı üyeden alıntı

bence akp siyasi hayatının en saçma hatasını yapıyor..duman olacaklar haberlerı yok

Son görüşünüzü alayım, kim hatırlıyor şimdi bu olayı ve duman olabileceklerine hala inanıyormusunuz ?

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
son 10 yılda bence dünyada sermaye artışı oldu ve uzun vadeli borçlanma arttı. Türkiyede de uzun vadeli olarak otomobil ,ev hatta pahalı cep telefonu vs. alımı arttı buda kişilerde zenginleşme duygusu yarattı diye düşünüyorum... TOKİ evi kime vermiş halkın umrunda olacağını düşünmüyorum durumu iyiyse ne ala

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Belirsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 646
  • Beğeniler 355 / 228
  • Ticaret 25, (%100)
Ulan benim amcam adam 25 senedir kirada geçenlerde ev satın aldı onuda bankadan borçlandı adam . Bunlar hiçbir şey arkadaşlar yapacakları yaptıklarının teminatidır . bekleyin siz daha neler olacak bu ülkede

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial
wmaraci
wmaraci

Legoo Legoo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 17
  • Ticaret 9, (%89)
Adamlar bizim burda fırın açtılar, berber açtılar levha denen bi mesele bunlarda yok. Vergi denen bi mesele duymadım bile. İstediklerini diledikleri erde açabiliyorlar. Artık TÜRK'lerle kavgaları büyüklenmeler olmaya başlanıldı. Bizimle aynı kefeye koymaya başlanıldı hatta bizden üstün gösterilmeye başlanıldı yıllardır o kadar ihtiyacı olan kendi milletine yapmazken bunun gibi şeyleri, adamlar kömür yardımı almak için aylarca uğrasıyolar bırak ev yardımını. Oldum olası desteklemedim desteklemekde gelmiyo içimden bu adamları, bitirin Türkiye'mizi bitirin yavaş yavaş!

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
BU olay gerçekse ben karşıyım hiç bir unsur sebep ne olursa olsun mülteci denilen suriyelilere senin vatandaşın yokluk içindeyken bu şekilde uygulama yaptıramazsın. Darbe yapılıyor dediğinde suriyeliler değil çingeneler yezidiler değil bu vatanın evlatları koştu.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

2.5 milyon değil 40.000 kişi alınacak ilk başta. Sonra ise 8 sefere dağıtılmış şekilde en fazla 300.000 kişi alınacak.

Alınacaklarda aranılan şartlar:
1- Biyolojik kimlik taraması yapılmış olmalı
2- Profesör, akademisyen, doktor, mühendis olmalı (ilk etapta)
3- Tekniker ve hizmet sektörü ustası (2. etapta)

abicim ne farkeder

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
Bakın arkadaslar bos toki konutlarından bahsediliyor degilmi ?
Bos toki konutlarının esamesi cikartilip her ilde kac adet var ise. ucretli ise makul ucretler karsiligi insanlara tahsis edilir aynı zamanda ev sahibi yapilmis olunur. ucretsiz ise il belediye baskanligindan durum belgesine gore insanlara tahsis edilir.

Kalkıpta paralı veya parasız neden suriyeden kacmis adamlara verilsinki ? Kardesim adamlar hem para alıyorlar hem burs aliyorlar. butun kolaylıklar saglanmis hersey oluyorken birde evmi verilecek ?

Ben 4 Senedir evliyim esim bulgar türkü 3 yasında cocugum var benim esim 5 seneden once turk vatandasligi alamıyor ! oturma izni alıyorum 1000 TL para oduyorum. , diploma denkligi verilmiyor 7 ay surundurup sonra denklik alamaz deniyor. ama suriyeliler 1 sene olmadan cart diye vatandas oluyor oylemi.. Demekki kendi vatanımızda biz mülteciymişizde haberimiz yokmuş.
erkanarslan

kişi bu mesajı beğendi.

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Vatandaşlık verilecek en son ülke vatandaşları Suriye vatandaşlarıdır.Bunca sene ülkede başka göçmenler var siz hiç gördünüz mü kendi karısını pazarlayan, sığındığı ülkede Arapça öğrenin bize aşırı saygı gösterin diyen, savaşta onlara kucak açmış bir devletin bayrağını indirip yere atan bir milleti? Bunların hepsini suriyeliler yaptı. Bu yüzden onlara vatandaşlık verilemez.

http://www.emrekarakaya.com.tr/

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Madem boş tokiler verilecek.Yapılacak iş basit.Kardeşim boş toki evi daha önce kirada oturup hiç ev sahibi olmamış kişilere kolaylık sağla.Ben 10 yıldır kirada oturuyorum söyle bana ver 40 bin lira gerisini 500 500 öde de.Almıyor muyum bak.Sen suriyeliyi getir.Çalışmasın bir de üstüne maaşa bağla.Bunlar çalışmadıkları halde devletten maaş alıyorlar kimin parası benim param.Hala neyi savunuyorlar bu savunanlar

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al