wmaraci reklam
lidertakipci

teknoloji haber sitesine editör yok mudur yardım edecek

2 Mesajlar 639 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

backen backen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Beyler benim teknoloji haber sitem var haber girildiği zaman google da ön sıralardayız şu anlık editör lazım orjinal haber girecek ve ziyaretci lazım eğer sürekli haber girirsek ben reklamını yaparım gruplarda,sözlüklerde ve böylece facebook sayfamız twitter sayfamızda takipçi kazanır sonra oradan belirli miktarda ziyaretci gelir haber paylaşınca

www.teknoesc.com

Bu siteye editör olacak var mıdır,özgün haber girecek günde 1 2 tane girse yeterlidir.şu anlık ücret yok çünkü gelirim yok giderim var eğer ki emin olun emek verirsek bu site çok iyi yerlere gelir var mıdır bana yardım edecek kaç gündür arıyorum fakat bulamıyorum birazcık emek lazım tek ben uğraşıyorum fakat yarım yamalak kalıyor ve site güncel kalmıyor.bana yardım edecek 3-4 kişi oluşturup daha sonra bu ekip olup bir yerde skype olur eğer ki varsa onların orda bu ekiple sohbet ederiz site hakkında bu yazar arkadaslarla bu sitenin geleceği var arkadaşlar sadece güncel sekilde haber girmeliyiz bir de bende yabancı kaynak var 2 3 tane bunları türkçeye çevirebilirseniz emin olun ki emeğin karşılığını alacağız beyler yok mudur siteye editör olacak kaç gündür editör arıyorum fakat kimse umursamıyor..

wmaraci
reklam

backen backen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
beyler bir bakın önemli bir mesele

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al