wmaraci reklam
lidertakipci

Teknosa Mağazalarını Neden Kapatıyor ?

4 Mesajlar 2.193 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Teknosa internet sitesinde beğendiğim bir bilgisayarı direk mağazadan satın almak için İl merkezinde bulunan mağazaya gittim içeri girdiğimde bir baktım toplanıyorlar mağazada bulunanlara sordum beyefendi mağazayı kapatıyoruz ilçedeki dedim o da kapatılıyor nedeni sorduğumda Türkiye genelinde 70 80 mağaza kapatılıyor Merkezin kararı bu yönde bize herhangi bir gerekçe gösterilmedi dediler.

Kapatılma ile ilgili sitelerine baktım bir açıklama yok konu hakkında bir bilgisi olan var mı ? Yine binlerce insan işsiz kalacak.

wmaraci
reklam

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
Bir çok neden olabilir ama en büyük sebebi alışveriş yapilmamasidir . İnternetin ve teknolojinin gelişmesi ile bir çok sektörde işsizlik yükselicek .

Ek Olarak: " an itibariyle kar etmeyen 77 mağazasını kapatma kararı almıştır. sektörde tartışmasız lider iken boş bulduğu her yere mağaza açıp kendi kendini batıran teknoloji mağazaları zinciri. " yazmışlar ekşi sözlükte
burakisci

kişi bu mesajı beğendi.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Artık alışverişler internet üzerine kayıyor yavaş yavaş...

Bydogu Bydogu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 23 / 140
  • Ticaret 4, (%100)
her ilde merkezde almaları yeterliyid 2016 istatistiklerine göre 280-290 civarları mağaza varmış ne gerek var ki bak mediamarkt satışları yüksek karı iyi mağaza az gider az ayrıca reklam yapmayıda öğrenemediler gitti satışları azaldı gibime geliyor hatta bi ara koskoca şirket kapanıyodu ..ortak felan arıyolardı markanın adı var fakat kullanmıyolar
appledan yerine çin markalarına distürübitörlük yapcakalr satış patlamaasını görecekler adamlarde fiyat performans uyumu var azıcıkda kar kendilerine tamamdır ..

özellikle xioami , huwaei , oppo , meizu

hep samsung ,apple , htc satark olmaz ürün olsun rekabet artsın satışları çoğalsın hangi marka daha çok seviliyorsa onun ile dewam edilsin .. şunlarınn patronunun emailini biilen gönderebilirmi ... :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al