wmaraci reklam

Telefon Ekran Tamiri

6 Mesajlar 746 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba arkadaşlar iş için kullandığım ikinci telefonumun ekranı kırıldı iPhone 4s model zaten eski bir telefon ama işimi görüyordu iç ekranda bir sıkıntısı yok ama dış ekran paramparça aşağıya link bıraktım telefonun görüntüsü için

http://i.hizliresim.com/od27dR.jpg

Şimdi ben bunu kendim çok masrafa girmeden tamir etmek istiyorum internetten videolara baktım genelde dış ekran ile lcd ekran yapışık olduğu için birlikte satılan ürünler vardı ama 80 90 tl bandında bu telefonda sadece dış ekran gittiği için hiç o kadar vermek istemiyorum. Sonra sadece dış ekranın olduğu https://bit.ly/2X7wLB3 bir ürün buldum hesaplıda bu yüzden bundan alıp takmak istiyorum ama izlediğim videolarda dış ekran ile iç ekranı iple ayırıyorlar sonra iç ekranı iyice arıtıyorlar yapışkandan sonra birşey sürüp dış ekranla tekrar yapıştırıyorlar.

Bende dedim ki forumda illaki bilen biri vardır bu yapıştırmak için kullandıkları ürün nedir veya bu ekranı düzeltmek için ne yapmam lazım?

NOT: Bir tane ürün buldum https://bit.ly/2IGAA6T böyle acaba bu işe yarar mı?

wmaraci
reklam

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
80-90 tl ye gördükleriniz sahte ve çok işinize yaramayacak ekranlardır.
Ayrıca bu ekranı değiştirmeye kalkarsanız farklı arızalara yol açacak ve bu sefer daha fazla para harcayacaksınız.
Bana pm atın yardımcı olayım.

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Açıkcası çok bir beklentim yok ekranı parça parça düşmesin yeter :D

Bhs Bhs Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 14 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
iphone 4 orjinal ekran üretilmediği için yan sanayileri piyasada dolaşıyor cam değişimi yapırman iyi bir sonuç vermez ekranı düzgün kullanamazsınız yarın öbrgün yine hata verir 2 tür cam değişme sistemi var sıcak hava tabancasyıla 390 derecede 10 dakka ısıtarak camı ayırmak yada soğuk hava dolabında yapışkan dan çıkararak camı sökmek ama sana önereceğim çıkma ekran bulup dğiştirmendir icloud unutulmuş telefonlar var alabilirsin ama yinede 100 liran gider net kendin değiştirmeye kalkma sakın samsung gibi tüm ekran değil parça parça anakart 14 yıllık telefoncuyum gerçi unuttum 50 tllik ekran alıp takabilirsin n11de ucuza satılyor yapamazsan yardımcı olurum 4 5 6 ekranları önden açılıyor yapabilrsin yani
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SeceAVM SeceAVM Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 52 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
O yapışkan öyle bildiğimiz uhu japon gibi değil uv ışığı (mavi lazer gibi dişciler dolguyu kurutmak için kullanıyor )lazım onu kurutmak için
MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
https://i.hizliresim.com/5N8k05.jpg
Tüm ekran aldım 60TL'ye ekranı taktım birde 1.90 TL'ye ekran koruyucu alıp taktım gıcır gıcır oldu ürünün kalitesi sorgulanır ama düşürmediğim sürece idare eder diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al