wmaraci reklam

Ticaret Puanı hk.

3 Mesajlar 554 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Wmaraci üzerinden fazla satış yapmıyordum, ama elimde olan bir servisi satışa çıkarmayı düşünüyorum. Sorum şu

Bazen konularda görüyorum Referans açık yani servisi ücretsiz olarak kullanıyor ve konu sahibine olumlu veya olumsuz yorum yapıyor bunda konu sahibi ticaret puanı kazanabilir mi eğer servisi kullanan kişi ticaret puan bildirim yapabilir mi sayılır mı? Ücretsiz oluması fark eder mi?
Cevaplarını için şimdiden teşekkürler

Not: konuyu nereye acaçağımı bulamadığım için buraya açtın yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

wmaraci
reklam

MNAKIT MNAKIT Razer Gold Sat Platin Üye
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek elektronik ödemeler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 915
  • Beğeniler 249 / 254
  • Ticaret 82, (%99)
Merhaba, ticaret puanı adı üstünde " Ticaret " ibaresini taşıyor. Yani ücretsiz olarak bir hizmeti aldıktan sonra karşı tarafa ticaret puanı veremez. Ticaret puanı vermemizin amacı ticaret yaptığımız kişi tarafından dolandırılmadığımız ve o kişinin güvenilir olduğudur. Ücretsiz bir hizmette bunun kullanılması ne kadar mantıklıdır ?

Forum kurallarını okursanız zaten 10 TL ve üstü ticaretlerde sadece ticaret puanı verilebildiğini görürsünüz.
Pasa yilmaz70 118baran

kişi bu mesajı beğendi.

Razer Gold ve Diğer işlemler için Yazabilirsiniz. 05443130758

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)

warpower adlı üyeden alıntı

Merhaba, ticaret puanı adı üstünde " Ticaret " ibaresini taşıyor. Yani ücretsiz olarak bir hizmeti aldıktan sonra karşı tarafa ticaret puanı veremez. Ticaret puanı vermemizin amacı ticaret yaptığımız kişi tarafından dolandırılmadığımız ve o kişinin güvenilir olduğudur. Ücretsiz bir hizmette bunun kullanılması ne kadar mantıklıdır ?

Forum kurallarını okursanız zaten 10 TL ve üstü ticaretlerde sadece ticaret puanı verilebildiğini görürsünüz.

Anladım hocam teşekkürler, Bundan sonra forum kurallarını daha ayrıntılı okuyacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al