wmaraci reklam

Toplu Mesaj Gönderimi Hakkında

5 Mesajlar 745 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar aklıma bir konu takıldıda hani bazı firmalar toplu olarak numaralara mesaj gönderiyorlarya bunların fiyatı nekadar bunları yapan servisler varmı nasıl işliyor bu uygulama mesela mesajı gönderirken gruplara bölebiliyormuyuz x sınıfı y sınıfı diye bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

wmaraci
reklam

ankaraalemi ankaraalemi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek e-ticaret içerik editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam ben köyümüz için kullanıyorum. Kaynaksms diye arattırırsan bulabilirsin Google'de 4 yılı aşkın süredir çalışıyorum iyi bir firma bana göre. Yalnız eğer şahıs iseniz kendi adınız ile gönderebilirsiniz, firma iseniz firma evraklarınız ile firmanızın adı altında mesajınızı gönderebilirsiniz. Grup grup ayırabiliyorsunuz ve ayrıca üyelerin doğum günü, evlilik yıldönümü gibi tarihleride girerseniz sistem o tarihte otomatik olarak kutlama mesajı gönderiyor. Turkcell'inde varmış bu tür hizmeti ama pek bilgi sahibi değilim maalesef. İyi akşamlar.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

ankaraalemi adlı üyeden alıntı

Hocam ben köyümüz için kullanıyorum. Kaynaksms diye arattırırsan bulabilirsin Google'de 4 yılı aşkın süredir çalışıyorum iyi bir firma bana göre. Yalnız eğer şahıs iseniz kendi adınız ile gönderebilirsiniz, firma iseniz firma evraklarınız ile firmanızın adı altında mesajınızı gönderebilirsiniz. Grup grup ayırabiliyorsunuz ve ayrıca üyelerin doğum günü, evlilik yıldönümü gibi tarihleride girerseniz sistem o tarihte otomatik olarak kutlama mesajı gönderiyor. Turkcell'inde varmış bu tür hizmeti ama pek bilgi sahibi değilim maalesef. İyi akşamlar.

Teşekkür ederim hocam sağolun bilgi için.Geçen okulda derste hoca sınıfa sormuştu maliyeti nedir diyede bi araştırayım dedim.

ankaraalemi ankaraalemi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek e-ticaret içerik editörü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 17, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam sağolun bilgi için.Geçen okulda derste hoca sınıfa sormuştu maliyeti nedir diyede bi araştırayım dedim.

Hocam anasayfa da fiyatlar mevcut. https://www.kaynaksms.com/ buradan bakabilirsiniz. Rica ederim bu arada.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

ankaraalemi adlı üyeden alıntı

Hocam anasayfa da fiyatlar mevcut. https://www.kaynaksms.com/ buradan bakabilirsiniz. Rica ederim bu arada.

Sağolun hocam tekrar teşekkür ederim.
ankaraalemi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al