wmaraci reklam

Trafik Kazası Sigorta Danışma Şirketleri Hakkında?

5 Mesajlar 715 Okunma
wmaraci reklam

MitiSen05 MitiSen05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar belki daha önce kaza konumu okuyan olmuştur.Yaklaşık 2 ay önce bir kaza geçirdim ve bu kaza yüzünden tazminat alabilmek için öncelikle avukat tuttuk.Benden 1 hafta sonra bir arkadaşım daha kaza geçirdi ve avukat değilde img sigorta danışmanlığı diye bir yerle anlaşmış hatta tanıdığı çalışan falan varmış burada onun vasıtasıyla temsilci olarak işe falan başlamış.Şimdi adamların vaadettiği şu fiyat olarak net birşey söylemiyorlar ama işte bilirkişi raporunuzu yeniden yazıp göndericez sonrasında şuan amasyada şirketimizde çalışan 5 tane avukat var işte mahkeme için size avukatta tahsis ediliyor falandı filandı çok güzel.Birde sistemleri var bilgisayarda işte kime ne kadar kazandırmışlar falan baya detaylı bir sistem yani tanıdığım 1-2 isimde var bu sistem içinde harbiden kazandırmışlar yani.Sigorta şirketide img şirketi diye geçiyor.İşte Ben tazminat alana kadar herhangi bir ücret talep edilmeyecekmiş bendne falan filan.

Şimdi arkafaşlar sorum şu;
1-************** olma ihtimalleri var mı?
2-Daha önce bu tarz firmalarla çalışan var mı?
3-Avukatlamı devam etmeliyim yoksa bu şirketlemi çalışmaşıyım?
3-Tecrübelerinizi ve fikirleriniz aktarırsanız sevinirim arkadaşlar.
4-Sözleşmeyi henüz imzalamadım ama birşey imzalatıyorlar turez diye tam hatırlayamıyorum resmini koyarım.Bağış ile alakalı birşey isterseniz imzalamıyorsunuz ama imzalasanızda paranın sizden çıkmayacağını kazandığınız tazminatın faizinden kesileceğini falan söylüyorlar anlamadım.
Sigorta danışma şirketinin adı img danışmanlık.

Ben buraya gerekli resimleride atsam bir kontrol edip bana fikir sunarsanız gerçekten çok sevinirim arkadaşlar.Çünkü inanın kaza anından daha beter bir an şuan yaşadığım şeyler ve bunun üstüne birde dolandırılmak ayriyetten böyle bir durumla uğraşmak istemiyorum.

Sözleşme;
https://i.hizliresim.com/XbdorR.jpg
https://i.hizliresim.com/lQEygb.jpg

Bahsettiğim Bağış Mevzusu;
https://i.hizliresim.com/yGVlkL.jpg

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

nuti nuti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 592
  • Beğeniler 216 / 84
  • Ticaret 12, (%100)
Sadace şunu söyleyim size ne avukata verin nede şirkete kendin yap.

Örnek kaza sigortası diye olan şirketler aslında sizin yapmanız gereken işleri onlar yapıyor. ve sizden yüzde 20 30 gibi alacağınız tutardan ücret kesiyorlar.

Onların yapacağını siz kendisinizde yapabilirsiniz.
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

nuti adlı üyeden alıntı

Örnek kaza sigortası diye olan şirketler aslında sizin yapmanız gereken işleri onlar yapıyor. ve sizden yüzde 20 30 gibi alacağınız tutardan ücret kesiyorlar.

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.Fakat şöyle bir durum var kendi kusur bilirkişileri var ve bana bir kaç örnek rapor gösterdiler ve gördüğüme göre işi çok kolaylaştırıyor.Yani benim bu durumda dolandırılma ihtimalim yok ise verip kafamı dinlemek istiyorum çünkü cidden çok bunaldım ve yoruldum.Tekrardan yorumunuz için çok teşekkür ediyorum

nuti nuti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 592
  • Beğeniler 216 / 84
  • Ticaret 12, (%100)
Şöyleki kaza sonrası sigorta şirketi parayı size yatırır. Vekalet verirken o şekilde vekalet verin para sizin hesaba yatsın siz yüzdesini verin
MitiSen05

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 182 / 78
  • Ticaret 0, (%0)

nuti adlı üyeden alıntı

nuti adlı üyeden alıntı

Şöyleki kaza sonrası sigorta şirketi parayı size yatırır. Vekalet verirken o şekilde vekalet verin para sizin hesaba yatsın siz yüzdesini verin

Peki vekalet konusunda internette bir kaç şey okudum işte şirkete verirsiniz vekaleti 60-70 vekil atarlar şirketle çalışmayı bırakmak istediğiniz zaman her biri için azletme parası 1000-2500 lira para istenir gibi şeyler okudum.Bunun gibi durumların önüne geçmek için vekalet verirken başka nelere dikkat etmem lazım acaba bilgilendirirseniz çok sevinirim ^^

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al