wmaraci reklam

Tüm bayan arkadaşların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım

3 Mesajlar 598 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeyhunSarioglu SeyhunSarioglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik/Elektronik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 23, (%100)
8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü Kutlarım..
Nasılsınız? İyimisiniz? Evde halen kavgalar sürüyor mu? Eşiniz size hala darpda bulunuyor mu? Şimdi bunları boşverip yarınınızı yani 8 Mart Dünya Kadınlar gününüzü en mutlu şekilde geçirmenizi istiyorum.Çünkü bugün tüm kadınlara adanmış. Sizler çiçeksiniz sizleri birileri kullansın birileri sizlere darp,işkence etsin diye değilsiniz bu hayatta..

Eğer halen birileri sizlere şiddet de bulunuyorsa veya herhangi bir kötü eğilimde bulunuyorsa lütfen onları asla affetmeyin bilirsiniz huylu huyundan vazgeçmez. Türkiye nereye gidiyor veya Türkiye’ye ne yapılmaya çalışıyor bilinmiyor fakat şu 2015 yılı ve daha öncesinde nice çiçekleri kaybettik nice bayan arkadaşlarımızı bir hiç uğruna toprağa gömdük. Yukarıda demiştim ya; “Adalet sizin için çalışıyor” diye aslında çalışmıyor siz şikayetçi olsanız dahi bazıları bi yol bulup o delikten çıkmayı başarıyor.Aslında adalet size hiç iyi davranmıyor olabilir..

Herneyse yarınınız,yarınımız en mutlu şekilde geçebilmesi adına kimse dinlemeyi dinlemeyin toplanın bayan arkadaşlarınızla gezin tozun istediğiniz yere.Eminim yarın sizin için bir sürü indirim ve avantaj olacaktır mağazalarda. : )

Sizi üzenleri sizin kalbinizi kıranları asla affetmeyin,unutmayın huylu huyundan vazgeçmez.Bir yaptığını bir daha yapar..

Forumda bayan arkadaş varmıdır bilmiyorum :)
Site

wmaraci
reklam

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
bende kutluyorum
SeyhunSarioglu

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

SeyhunSarioglu

kişi bu mesajı beğendi.

boş çuval dik durmaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al