wmaraci reklam

Türkiyenin Yerli Otomobilleri Gösterildi!

25 Mesajlar 3.059 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)

CoaX yilmaz68 SEOMuhendisi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Typer Typer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 11 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
sadece suvun ön kısmının ızgaradan oluşması daha güzel olurdu. Onun dışında tasarım bence çok güzel
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Umarım güzel ülkem türkiye bu oto dunyasindan guzel bir pazar payi yakalar cunku buna ihtiyac var. arac guzel dis tasarima sahip hayirli olsun

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Ben çok beğendim. Devlete, millete hayırlı olsun.
biletshop yilmaz68 aayineben

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kreatorn Kreatorn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İş Güvenliği Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1067
  • Beğeniler 617 / 620
  • Ticaret 7, (%100)
Dostlar bu işin siyasi görüşlerle ilgisi yok lütfen yaptığınız ve yapacağınız eleştiriler YAPICI olsun. Bu alan bakir olduğumuz bir alan olduğu için başlangıcımız bile bence gayet güzel oldu. Umarım ülkemize ve milletimize hayırlı olur.
biletshop yilmaz68 aayineben

kişi bu mesajı beğendi.

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Güzel bir başlangıç oldu. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olsun İnşa'Allah.
yilmaz68 aayineben

kişi bu mesajı beğendi.

Kiralikaraba.com.tr

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Seçim yatırımı olduğu için arkasının geleceğini pek düşünmüyorum çünkü çok daha önceki yıllarda tasarımları dahi yerli olan birçok araba üretildi ancak devletten destek görmediği için yok oldu. Bu araçlar ortalama 200k+ bir fiyata satılacaktır bu ekonomik durumla kim alabilir o da ayrı konu.Tesla mesela birçok fiyat bandında araç satıyor 28k dolar 40k 50k 100k vs.. oranın kişi başı milli gelirine göre de güzel sayılar. Ancak Tr de bu arabaları alacak kesim belli zaten.

Onun harici tasarımları İTALYANLAR yaptığı için haliyle çok güzel olmuş. Adamların geçmişten gelen bir mimari tasarımcı altyapısı var. Çok güzel tasarımlar çıkarmışlar. Yorumum budur. Daha fazla da bir şey söylemek istemiyorum çok fazla gaza gelinmesi gereken bir durum yok bence. Çünkü rakipleri oldukça köklü ve güçlü şu ekonomik durumla fabrikaların açılış tarihlerine vs.. bakarsanız küresel rekabete çok geride başlayacak gibi duruyor.

Gönül isterdi ki ekonomik durum iyi olsun fabrikalar hemen açılsın insanımız da bu araçlara kolayca erişebilsin halkın refahı iyi olsun ancak böyle oldu. Kesinlikle bir seçim çalışması zaten bu açı dışında olaya bakamıyorum. Çünkü geçmişte birçok örnek var havalimanı ne umutlarla açıldı mesela çöp oldu gibi.

Bu arada 2030a kadar falan 30k araç satış garantisi vermişler bu garantiyi de kime neye göre verdiler anlamadım.

Bu gelişmenin bana göre tek iyi yönü araç üretme konusunun tekrar gündeme gelmesi mevcut düzen değiştiği vakitte reel tabloya göre ardından devam edilir umarım. Giderek kötüleşen ekonomiye bakarsak pek umut vermiyor ama neyse.

Araç üretmek problem değil istihdam yaratmıyorsa fabrikalar yoksa ve seri üretime geçilemiyorsa hiçbir anlamı yok. Bu ekonomik durumla da göreceksiniz ki 2022 de de seri üretime geçilemeyecek.

Son olarak vatan millet sakarya edebiyatı yapmaya gerek yok fikrini hakaret etmeden belirten insanlara saldırmaya da gerek yok. Herkes her şeyi sizin pencerenizden görmek zorunda değil. Nasıl ki ben yukarıda beğenenlere tek kelime laf etmeden fikrimi yazıyorsam siz de o şekilde yorum yapabilirsiniz. Yerli uçakta 20420402 senedir göklerde uçuyor her seçim öne sürülüyordu fakat bir türlü göremedik. Erken seçimler konuşulurken ülke binbir sorunla boğuşurken birkaç tane prototip öne sürüp araba yaptık demek bana komik geliyor. Bu araçların daha fabrikası var pil için dünya pazarından pay kapması var, küresel anlamda rekabete sokulması var onların hesaplamalarına göre 2030 2035 lerde bu iş olacak.

Ek olarak küresel rekabete girmek istiyorsan bu işlerde alt segmentlerden üretime başlayacaksın yarın 200k 250k para verip kim alacak o arabaları? Yurt dışında yabancılara satayım desen jaguar audi tesla vs.. gibi kendini kanıtlamış sektörde uzun senelerdir var olan arabalar varken dönüp senin arabana bakarlar mı?

Her neyse. Türkiye de en çok satılan ve alınan şey umut & hayaldir.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

SEOMuhendisi SEOMuhendisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar devletimiz ve milletimiz için hayırlısı olsun.
Araçlar gayet şık Yemeksepeti.com'un CEO'su Nevzat bey dahil birkaç şart olursa şirket araçlarını çeviririz dedi.
Bırakın kötüleyen kötülemeye devam etsin. Çünkü onların derdi siyaset de değil politika da değil. Onların derdi çok farklı.

Bu işin siyasetle hiçbir alakası yoktur. Üretim süreçlerinin nasıl geliştiğini çevrenize en yakın üretici bir fabrikaya giderek sahibinden öğrenebilirsiniz. Geriye kalan karalamaya devam edebilir.

Emeği direkt ya da dolaylı geçen kim varsa Allah razı olsun.
biletshop aayineben

kişi bu mesajı beğendi.

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Seçim yatırımı olduğu için arkasının geleceğini pek düşünmüyorum çünkü çok daha önceki yıllarda tasarımları dahi yerli olan birçok araba üretildi ancak devletten destek görmediği için yok oldu. Bu araçlar ortalama 200k+ bir fiyata satılacaktır bu ekonomik durumla kim alabilir o da ayrı konu.Tesla mesela birçok fiyat bandında araç satıyor 28k dolar 40k 50k 100k vs.. oranın kişi başı milli gelirine göre de güzel sayılar. Ancak Tr de bu arabaları alacak kesim belli zaten.

Onun harici tasarımları İTALYANLAR yaptığı için haliyle çok güzel olmuş. Adamların geçmişten gelen bir mimari tasarımcı altyapısı var. Çok güzel tasarımlar çıkarmışlar. Yorumum budur. Daha fazla da bir şey söylemek istemiyorum çok fazla gaza gelinmesi gereken bir durum yok bence. Çünkü rakipleri oldukça köklü ve güçlü şu ekonomik durumla fabrikaların açılış tarihlerine vs.. bakarsanız küresel rekabete çok geride başlayacak gibi duruyor.

Gönül isterdi ki ekonomik durum iyi olsun fabrikalar hemen açılsın insanımız da bu araçlara kolayca erişebilsin halkın refahı iyi olsun ancak böyle oldu. Kesinlikle bir seçim çalışması zaten bu açı dışında olaya bakamıyorum. Çünkü geçmişte birçok örnek var havalimanı ne umutlarla açıldı mesela çöp oldu gibi.

Bu arada 2030a kadar falan 30k araç satış garantisi vermişler bu garantiyi de kime neye göre verdiler anlamadım.

Bu gelişmenin bana göre tek iyi yönü araç üretme konusunun tekrar gündeme gelmesi mevcut düzen değiştiği vakitte reel tabloya göre ardından devam edilir umarım. Giderek kötüleşen ekonomiye bakarsak pek umut vermiyor ama neyse.

Araç üretmek problem değil istihdam yaratmıyorsa fabrikalar yoksa ve seri üretime geçilemiyorsa hiçbir anlamı yok. Bu ekonomik durumla da göreceksiniz ki 2022 de de seri üretime geçilemeyecek.

Son olarak vatan millet sakarya edebiyatı yapmaya gerek yok fikrini hakaret etmeden belirten insanlara saldırmaya da gerek yok. Herkes her şeyi sizin pencerenizden görmek zorunda değil. Nasıl ki ben yukarıda beğenenlere tek kelime laf etmeden fikrimi yazıyorsam siz de o şekilde yorum yapabilirsiniz. Yerli uçakta 20420402 senedir göklerde uçuyor her seçim öne sürülüyordu fakat bir türlü göremedik. Erken seçimler konuşulurken ülke binbir sorunla boğuşurken birkaç tane prototip öne sürüp araba yaptık demek bana komik geliyor. Bu araçların daha fabrikası var pil için dünya pazarından pay kapması var, küresel anlamda rekabete sokulması var onların hesaplamalarına göre 2030 2035 lerde bu iş olacak.

Ek olarak küresel rekabete girmek istiyorsan bu işlerde alt segmentlerden üretime başlayacaksın yarın 200k 250k para verip kim alacak o arabaları? Yurt dışında yabancılara satayım desen jaguar audi tesla vs.. gibi kendini kanıtlamış sektörde uzun senelerdir var olan arabalar varken dönüp senin arabana bakarlar mı?

Her neyse. Türkiye de en çok satılan ve alınan şey umut & hayaldir.

4x4 hazmedemezlik kokuyor yazınızda bundan önceki paylaşımlarınızda olduğu gibi, yıkıcı değil yapıcı eleştiriler yapın biraz da. Milleti tasarımı ve mimarisi ile övdüğünüz İtalya'nın beş para etmez fiat'ına layık gördünüz. Sonrada hala gerici türküsü cagiriyorsunuz. Eleştirmek demek sadece kötülemek demek değil. Aklınızın bir köşesine sokun bunu.
karesibey10 igunayCOM aayineben

kişi bu mesajı beğendi.

Kiralikaraba.com.tr

joyned joyned WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ön muhasebeci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 797
  • Beğeniler 225 / 224
  • Ticaret 0, (%0)
Ben çok beğendik.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al