wmaraci reklam

Ülkece neden geriliyoruz genç yeteneklerimizi avrupaya kaptırıyoruz sorusunun cevabı...

55 Mesajlar 4.362 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lions Lions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web-Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 366 / 534
  • Ticaret 5, (%100)

ismail89 adlı üyeden alıntı

Tübitak bir eğitim kurumu değil. Öğrenci eğitmiyor. Devletin bilimsel araştırma kurumu ve Devletin gereksinim duyduğu konularda araştırma yapıyor. Mesajı paylaşan öğretim görevlisi nerede görevli bilmiyorum. Bir lise olabilirmi ?

Kendi okulu bünyesinde neden kendisi destek vermiyor da yurt dışına yönlendiriyor? Harword Üniversitesi bünyesindeki başarılı öğrenciler de başka Üniversitelere veya NASA'ya mı gönderiliyor.

Onlar başarılı öğrencileri kazanabilmek ve dünya çapında kendi kurumlarının değerlendirilmesini yükseltmek için başarılı öğrencilere sponzor ayarlıyorlar. Sponzor'lar eğitim sonunda kendi ihtiyaç duydukları personel açığını kapattıktan sonra, elenenler başka kurumlara başvuru yapabiliyorlar. (Sponzorluk şartlı oluyor) Bizimkiler başarılı olan öğrencilerini satmaya çalışıyorlar.

Trollse komik, değilse daha komik.
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ismail89 ismail89 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek berber
  • Konum Bayburt
  • Ad Soyad I** H**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin gibi boş insanlar kendileri bir iş görmez, yapanlara çamur atar.
cooper

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Doğru söylüyorsun berber bey. Siz hergün berberde atomu parçalıyorsunuz. 7/24 a haber izlemekten realite ile imaginary ı karıştırıyorsun. Yapana çamur atar diyor ya şaka gibi cehalet ne kötü bir şey cidden acınası durumdasın. Verecek cevabın yok sürekli saldırıyorsun bana Tubitakın yaptiğı önemli çalışmalari sırala?? Sıralayamıyorsan da boş yapma. Cahil cahil konuşuyorsun anca. Element tablosundan 2 element bilmez burada geri dönüştürebilir maddelerden cimento yapan çocukların projelerini küçümser.

Doğru doğru BİLİMİN BEŞİĞİ BERBERLERDİR di mi? Siz en iyisini bilirsiniz biz boşuna hard fizik matematik geometri görüyorsunuz boşuna pratik çalışmalar projeler üretiyoruz CAHİL olmak ne güzel bir şey oysa ki her şeyi biliyorsun.

Edecek 2 kelamın yok 2 kelimeyi yan yana getirip bir savunma yapamıyorsun anca konuşuyorsun. Konuyu saptırma beni de daha fazla meşgul etme. BERBER BEY

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
çok haklısınız hocam, bir insan cahil olmasın. Adam gitmiş en efsane projeleri daha okumadan reddediyor ve bu reddedilenler ülke dışarısında her yerde değer görüyor. Fakat bu arkadaşın anlamadığı şey ise dışarıda ne kadar kabul edilmeyen şey varsa hepsinin tübitak'ta kabul edilmesi. İyi akşamlar...
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)

Bir üniversitenin rektör yardımcısı profesör olmuş bir kişi bunları söylemişti zamanında. Sanırım bilimsel projelere neden değer verilmediğinin cevabı olmuştur.
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Ygtgnn adlı üyeden alıntı

Bir üniversitenin rektör yardımcısı profesör olmuş bir kişi bunları söylemişti zamanında. Sanırım bilimsel projelere neden değer verilmediğinin cevabı olmuştur.

Aynen hocam. Bunu ne zaman izlesem dertleniyorum. Ülke batmak üzere dolar 4.50leri görecek diyorlar bu cahil kitle hala alice harikalar diyarında yaşıyor. Bilime sanata müziğe eğitime değer vermeyen bir toplum silinmeye ve batmaya mahkumdur. Doğal seleksiyon engellenemez.
Ygtgnn

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Neden reddedildiği hakkında bir açıklama yok ?

Ygtgnn Ygtgnn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 129 / 120
  • Ticaret 9, (%100)
Backlinkcigeldi Benzin zamlarından sonra olsun ben hep 50 liralık alıyorum diyen bir kesim olduğundan bilime sanata önem verilmesini artık geçtim. Siz dediğiniz gibi sene sonunda Almanya ya gidin biz burda idare edebildiğimiz kadar ederiz.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

Neden reddedildiği hakkında bir açıklama yok ?

Bir takım evraklar eksikmiş. Bilimsel bir proje de proje içeriğine değilde evraklara bakılır. Daha sonra öğrencinin şevki kırılsın diye 2 paçavra evrak için proje reddedilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al