wmaraci reklam

Üniversite Tercihi Hk. Yardım

5 Mesajlar 676 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)
Merhabalar ,

ben değerli büyüklerimden ve yaşıtlarımdan yardım isteyecektim tercih için :)

şuan aklımda yazılım mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği var 2.öğretimler tutuyor tabi puanım ve sıralamam baya düşük

tutan yerlerde Elazığ Fırat üniversitesi :)

sanırım bu yıl KATÜ'de yazılım mühendisliği açılacakmış ilk tercih edeceğim yer olarak orayı yazmayı düşünüyorum ama kararsızım ..

Fırat Üniversitesinde okuyanlar varsa ve yazılım/bilgisayar okuyanlar varsa yardımcı olabilirler mi acaba ?

ben bi alanda yoğunlaşmak istiyorum çoğu kişi şunu diyor yazılımcının yaptığını bilgisayarcı yapar bilgisayarcının yaptığını yazılımcı yapamaz tarzı bana saçma geliyor çok alanda az bilgim olacağına bi alanda kendimi tamamen geliştiririm

Üniversite ortamları nasıl fırat'da yada katüde okuyanlar için soruyorum sanırım katüdeki yazılım müh. farklı kampüs olacak ana kampüs olmayacakmış onuda belirteyim ..

ŞİMDİDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİİM :)

wmaraci
reklam

SoloTurk1 SoloTurk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 3 / 30
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam bir sene daha bekleme şansınız varsa bekleyin bence iş bulmanız kolaylaşır hiç değilse

sinnerxx sinnerxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 1 / 14
  • Ticaret 4, (%100)
İstdiğin bölümse okulun pek önemi yok. Sen kendini geliştireceksin asıl.
Sakarya'yı falan yaz. Belki çıkar. Belli olmaz. 1 sene sana sadece Kayıp ve Stres getirir.
İstediğin bölümü yaz, kampüs dışında kalsan bile önemli olan okumak ise sorun olmayacaktır senin adına.

Her Yerde Tek Bir Ses...

snakebad snakebad Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 4 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Bence bölümü, üniversiteyi filan boşver. Direk istediğin şehri seç sen.

Hangi bölümü bitirirsen bitir işsizsin zaten :) tıp dahil buna. Senin çabalarına bağlı herşey.

Okadar boktan üniversiteler ve yerler varki gittiğine pişman olursun.

Örnek: Burdurda bir röportaj yapılıyor, öğrencinin birine mezun olunca idealiniz ne diye soruluyor cevap olarak burdurdan kurtulmak oluyor :) gerçekten çok ruhsuz bir yer.

Sen istediğin şehri seç uzun yılların geçecek sonuçta. Hangi bölüm olursa olsun çaban olursa zaten geçiş filan yapar istediğin yere gelirsin. Yazılım yapmak için üniversiteye ihtiyacın yok emin ol hesap makinesinin ancak gelişmişini yapmayı öğretirler sana. Sen kendin istersen hesap makinesinin yapımını örğenince bir CRM hazırlayabilirsin.

Sadete geleyim ben Akdeniz Üniversitesindeyim, 10 yıl daha okurum burda, sana da tavsiye ederim bi düşün :)

beni örnek alma ama kötü örneğim ben, sen komşunun oğlu nereyi kazanmış ona bak :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Genc Genc Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1606
  • Beğeniler 760 / 441
  • Ticaret 49, (%98)

SoloTurk adlı üyeden alıntı

Hocam bir sene daha bekleme şansınız varsa bekleyin bence iş bulmanız kolaylaşır hiç değilse

malesef 1 sene kaybedemem gereksiz geliyor bana :)

sinnerxx adlı üyeden alıntı

İstdiğin bölümse okulun pek önemi yok. Sen kendini geliştireceksin asıl.
Sakarya'yı falan yaz. Belki çıkar. Belli olmaz. 1 sene sana sadece Kayıp ve Stres getirir.
İstediğin bölümü yaz, kampüs dışında kalsan bile önemli olan okumak ise sorun olmayacaktır senin adına.

yorumunuz için teşekkür ederim :)

snakebad adlı üyeden alıntı

Bence bölümü, üniversiteyi filan boşver. Direk istediğin şehri seç sen.

Hangi bölümü bitirirsen bitir işsizsin zaten :) tıp dahil buna. Senin çabalarına bağlı herşey.

Okadar boktan üniversiteler ve yerler varki gittiğine pişman olursun.

Örnek: Burdurda bir röportaj yapılıyor, öğrencinin birine mezun olunca idealiniz ne diye soruluyor cevap olarak burdurdan kurtulmak oluyor :) gerçekten çok ruhsuz bir yer.

Sen istediğin şehri seç uzun yılların geçecek sonuçta. Hangi bölüm olursa olsun çaban olursa zaten geçiş filan yapar istediğin yere gelirsin. Yazılım yapmak için üniversiteye ihtiyacın yok emin ol hesap makinesinin ancak gelişmişini yapmayı öğretirler sana. Sen kendin istersen hesap makinesinin yapımını örğenince bir CRM hazırlayabilirsin.

Sadete geleyim ben Akdeniz Üniversitesindeyim, 10 yıl daha okurum burda, sana da tavsiye ederim bi düşün :)

beni örnek alma ama kötü örneğim ben, sen komşunun oğlu nereyi kazanmış ona bak :D

elazığ ve katü gibi yerler eğlenceliymiş yani eğlenceli olsun öyle ortamlar açar beni severim , ortam çocuğu değiliz ama :)

yazılım yapmak için elbette üniversiteye gerek yok ama diploma elinde olduktan sonra rahatsın en azından , şimdi müdür olmak içinde okumaya gerek yok :D

yorumlarınız için çok teşekkür ederim gideceğim yerleri araştırdım az çok yani öyle sıkıntılı ruhsuz yerler değil şükürler olsun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al