wmaraci reklam
lidertakipci

Üniversite Yatay Geçiş Hakkında

4 Mesajlar 618 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar üniversitede yatay geçiş yapan arkadaşlara bir sorum olacak kafama takılan. Ben dumlupınar üniversitesi simav myo 'da okuyordum. Bu sene ilk dönemimi bitirdim. Daha sonra bu bahar dönemi için yani 2. dönem için Sakarya üniversitesine yatay geçiş için başvurdum ve ortalamam iyi olduğu için kabul edildim. Fakat kaydım hala tamamlanmadı. Yani hala öğrenci numaramı almadım. Karar çıkmasını mı ne bekliyorlarmış.

Fakat bu sırada kaydım hala simav myo'da gözüküyor ve ders kayıtlarının günü geçiyor. Size sorum şu geçiş için bana ait olan tüm işlemleri bitirdim yani artık kurumlararası'na kaldı bütün işler. Bu işin olmama olasılığı varmı ? Çünkü bana ait olan tüm işler tamam(transkript belgesi,harç ödeme makbuzu vs.). Bilgili olan biri lütfen sorumun cevabını verebilir mi ?

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Geçiş sonuçlarında kendini asil listede gördüysen tamamdır senlik bir şey kalmamıştır.
Sakarya üniversitesi eski okulundan diplomanı v.b gerekli belgeleri isteyecek. Öğrenci işlerine gidip acele etmeleri konusunda baskı yapabilirsin.

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Geçiş sonuçlarında kendini asil listede gördüysen tamamdır senlik bir şey kalmamıştır.
Sakarya üniversitesi eski okulundan diplomanı v.b gerekli belgeleri isteyecek. Öğrenci işlerine gidip acele etmeleri konusunda baskı yapabilirsin.

Aynen hocam asil listede gözüktüm zaten benden başka başvuru yapan yok okula. Buyrun buda ismim ve resim:

Hocam baskı yapabilirsin diyorsunda ne zaman arasam ben zaten size haber vericem diyor. Adam çok ilgili gibi gözüküyor fakat yinede aklımda sorular oluştu tabiki.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
O zaman öğrenci işlerine bizzat gitmeyi dene.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al