wmaraci reklam
lidertakipci

Üniversitede Okuyan Arkadaşlara Para Kazanma Tavsiyesi

2 Mesajlar 446 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Valla arkadaşlar açıkcası ben bu şekilde iş geldiği günlerde neredeyse 1-2 saatimi ayırarak toplamda 150 TL gibi bir ek gelir sağladım bugüne kadar. Öncelikle format atmasını bilmeniz gerekiyor :D Ben sadece facebook üzerinden bir ilan resmi paylaştım ve şimdiye kadar yaklaşık 10 arkadaşımın bilgisayarına format attım. Ben fiyatı yine öğrenciye uygun olacak şekilde ucuz tuttum 15 TL'den size de tavsiyem maksimum 20 TL yapın ve sadece boş format atmayın internette birçok warez office sürümleri var en güncel office sürümünün kurulumunu yapın ayrıca ücretsiz antivirüslerden birininde kurulumunu yapın (ben avast kullanıyorum ve müşterilerden tam memnuniyet aldım) bilgisayarın tanınmayan driverlarını da Advanced System Care adında bir program var onun bir alt programı var Driver Booster adında onunla da driverları kurun. ;) Bu işlemler maksimum 2 saati buluyor ve birinden tam memnuniyet aldığınızda emin olun yeni müşterileri de getiriyorlar ;) Benim de uyguladığım nacizane bir tavsiye uymak size kalmış ;)

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co
wmaraci
reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Hahah hocam iyi guzel fikir ama mekatronik ve elektronik muhendisligi okuyanlar ne yapsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al