wmaraci reklam

Üyeler arası destek

6 Mesajlar 543 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sebnem Sebnem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 45 / 60
  • Ticaret 3, (%33)
Merhaba, sitede yeni birisiyim ve kadın olduğum için de kimlik tespitinden geçtim. Bazı iş yapmak isteyen arkadaşlar oluyor ve elbette ki sağlıklı iletişim için telefon numarası verdiklerimiz oluyor. Birileri yardımcı olmak adına telefonunuzu başka bir iş isteyene veriyor, verebilir bunda sıkıntı yok ama vermeden önce bir danışılsa çok iyi olmaz mı? Bir şikayet değil o nedenle konuyu buraya açtım.

Son günlerde wp ile ilgili işler için telefonum çok aranmakta ama arayanlar foruma üye bile değil. Telefonumu nereden aldınız dediğim zaman wmaracında şu üyeden bu üyeden aldım gibi.

Destek olmak güzel lakin gecenin bir yarısı taciz mesajları da geliyor.

Lütfen iş yaptığınız kişinin telefonunu bir başkasına izni olmadan vermeyiniz.
emrecelen MehmetMasa Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam bayansınız size tavsiyem iş için ayrı bir hat almanız sadece bayanlar için değil ben bile bunu yapıyorum :) ve akşam 6dan sonra kapatmanız sabah 8de açmanız bu kadar basit :) ve ya telefon yerine skype üzerinden görüşme de yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun kötü ve üzücü bir durum taciz mesajlarının gelmesi ve başka üyelerin numaranızı paylaşması :(

• Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 45 / 60
  • Ticaret 3, (%33)

Ucube adlı üyeden alıntı

Hocam bayansınız size tavsiyem iş için ayrı bir hat almanız sadece bayanlar için değil ben bile bunu yapıyorum :) ve akşam 6dan sonra kapatmanız sabah 8de açmanız bu kadar basit :) ve ya telefon yerine skype üzerinden görüşme de yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun kötü ve üzücü bir durum taciz mesajlarının gelmesi ve başka üyelerin numaranızı paylaşması :(

Zaten hattı gelen aramaya kapattım ve whatsaap gibi uygulamak için kullanıyorum artık.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

ikodev ikodev Developer Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
Senin yerinde olsaydım bu tarz yaklaşımda bulunan yani "telefonunu x kişiden aldım yazdım" diyeni direkt engellerdim. Koskaca forum iş varsa ilk önce forumdan yaz bilgi al öğren siz verecek olursanız verirsiniz zaten.. Bu yüzden sevmiyorum bu tarz olayları. Ya önerim Whatsapp için özel numara alın kişisel numaranızı paylaşmayın yada bu tarz yaklaşımda olanları pek kâle almayın

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 45 / 60
  • Ticaret 3, (%33)

Ucube adlı üyeden alıntı

edcsmile adlı üyeden alıntı

Senin yerinde olsaydım bu tarz yaklaşımda bulunan yani "telefonunu x kişiden aldım yazdım" diyeni direkt engellerdim. Koskaca forum iş varsa ilk önce forumdan yaz bilgi al öğren siz verecek olursanız verirsiniz zaten.. Bu yüzden sevmiyorum bu tarz olayları. Ya önerim Whatsapp için özel numara alın kişisel numaranızı paylaşmayın yada bu tarz yaklaşımda olanları pek kâle almayın

Zaten iki kişi ************** çıktı. : ) Gerekli önlemleri aldım ama buradan da yazmak istedim ki benden sonra yeni başlayanlar not alabilsin.

ikodev ikodev Developer Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 321 / 320
  • Ticaret 19, (%100)
Şebnem Şaşırmadık diyelim :) Güzel yapmışsın, umarım karşına düzgün kişiler çıkarda en azından iş nâmına bir şeyler katılır sen ve müşterilerine

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al