freelance iş ilanları

Videolu anlatımlarınızı not defteriyle yapmayın

5 Mesajlar 755 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Türkçe teknik ders çeken kanal sayısı (en azından benim alanımda) çok fazla değil. Bu kısıtlı sayıdaki kişilerde çoğunlukla sesli anlatım yerine not defterine yazarak anlatmayı seçtikleri için videolar işkence gibi oluyor. Hele bir de o kişi yavaş yazıyorsa tamam, kesin kapatıyorum ben.

Sesli anlatımların sayısı yazılı olanları çoktan geçmiştir ama bu muhtemelen diğer ülkelerin sayesinde. Hindular ve biz hala not defteri kullanıyoruz.

Hem zamandan tasarruf etmek hem de daha anlaşılır videolar çekmek için lütfen anlatımlarımızı sesli yapalım.

İyi forumlar.
Okeskin ebagcuvan 557furkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Türkçe teknik ders çeken kanal sayısı (en azından benim alanımda) çok fazla değil. Bu kısıtlı sayıdaki kişilerde çoğunlukla sesli anlatım yerine not defterine yazarak anlatmayı seçtikleri için videolar işkence gibi oluyor. Hele bir de o kişi yavaş yazıyorsa tamam, kesin kapatıyorum ben.

Sesli anlatımların sayısı yazılı olanları çoktan geçmiştir ama bu muhtemelen diğer ülkelerin sayesinde. Hindular ve biz hala not defteri kullanıyoruz.

Hem zamandan tasarruf etmek hem de daha anlaşılır videolar çekmek için lütfen anlatımlarımızı sesli yapalım.

İyi forumlar.

Katılıyorum.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
onu bırak :D gizem ve hikaye videolarını yazımla anlatan var on sayfa yazı okutturuyor öyle videolar gelince gidip videodan okuyacağıma direk bakar okurum mantık yok

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Halkımızın çekimserliğinden kaynaklanıyor biraz bu konu. Sürekli eleştiren bir halk olduğumuz için insanlar çekiniyor konuşmaya "ya sesimi beğenmezlerse,ya ingilizce terimleri yanlış telaffuz edersem, ya konuşma şeklim düzgün olmazsa, ya şivemi beğenmezlerse." biraz da haklılar tabi en azından bazıları. Bazen öyle videolara denk geliyorum adam öyle bir şive ile konuşuyor ki sırf o yüzden videoya ve anlattığına odaklanamıyorum. :D

wmaraci
wmaraci

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Halkımızın çekimserliğinden kaynaklanıyor biraz bu konu. Sürekli eleştiren bir halk olduğumuz için insanlar çekiniyor konuşmaya "ya sesimi beğenmezlerse,ya ingilizce terimleri yanlış telaffuz edersem, ya konuşma şeklim düzgün olmazsa, ya şivemi beğenmezlerse." biraz da haklılar tabi en azından bazıları. Bazen öyle videolara denk geliyorum adam öyle bir şive ile konuşuyor ki sırf o yüzden videoya ve anlattığına odaklanamıyorum. :D

benim öyle daha fazla aklımda kallıyo :) sınavda anlattığı konuyu şivesinden bildiğim soru oldu :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al