wmaraci reklam

Vitamin Tavsiyesi

5 Mesajlar 655 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
Selamlar,

Son zamanlarda oldukça yorgun oluyorum. Bunun için vitamin hapı kullanmak ıstiyorum, daha önceden supradyn pharmaton gibi vitaminleri kullandım faydası olmuştu uyandıktan sonra dinç olma bakımından. Şimdi Solgar 2000 adlı vitamini duydum çok fazla öneriyorlar kullanan var mı?

Yada herhangi bir vitamin hapı tavsiyesi verecek?

wmaraci
reklam

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bende şu sıralar aşırı yorgun oluyorum. Acaba vitamin haplarını alırken reçete istiyorlar mı? Dinç olmak adına supradyn pharmaton almamı tavsiye edermisiniz?

Seokoloji

Seokoloji Seokoloji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Freelancer SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 144 / 196
  • Ticaret 15, (%100)
UnalKorkmaz Hocam Supradyn öneririm, Pharmaton iyi hoş ama kilo aldırıyor çok iştah açtırıyor. Bizim meslek genelde bilgisayar başında geçiyor çabuk kilo alıyorum.

Reçete istemiyorlar, eczaneden almanı önermem 2 katı fiyat veriyorsun hepsiburada gibi yerlerden almanı öneririm.

solgar vm 2000 vitamin hapını araştırıyorum bu aralar, oldukça olumlu yorumlar bulunuyor forumda kullanan var mı diye merak ettim.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Seokoloji adlı üyeden alıntı

UnalKorkmaz Hocam Supradyn öneririm, Pharmaton iyi hoş ama kilo aldırıyor çok iştah açtırıyor. Bizim meslek genelde bilgisayar başında geçiyor çabuk kilo alıyorum.

Reçete istemiyorlar, eczaneden almanı önermem 2 katı fiyat veriyorsun hepsiburada gibi yerlerden almanı öneririm.

solgar vm 2000 vitamin hapını araştırıyorum bu aralar, oldukça olumlu yorumlar bulunuyor forumda kullanan var mı diye merak ettim.

Hocam bu konuda fazla bilgim yok ama ben kendimi çok iyi hissetmediğimde sağlık ocağında kan verip değerlerime baktırıyorum. Eksik bir şey olursa doktor kontrölünde takviye alıp ihtiyacımı karşılıyorum. Size de tavsiye ederim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

Seokoloji adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al